Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állásinterjún zaklatás esetén...

FehérVillám kérdése:

Állásinterjún zaklatás esetén mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy céghez jelentkeztem állásinterjúra. Be is hívtak. De az a HR-es ember ekivel beszélnem kellett(ketten voltak ott, az egyik HR-es) emberileg megalázott és zakléatott állásinterjú közben. Többször rászóltam én is és a másik személy is, nem hagyta abba. Másodszor is behívtak, megismétlődött az eset. Harmadszor is bekéne mennem , de már nem akarok, nem szeretem, ha megláznak vagy félelmet keltenek bennem.

Beszeretném panaszolni a főnökénél, de nem sikerült kiderítenem a főnökének az elérhetőségét vagy a nevét.

Nagyon rossz ez a helyztet mert nincs állásom és a környéken hosszú ideje ez az egyetlen munkahely.

Mit tehetek ilyen esetben ? Ilyenkor úgy érzem, hogy elszívják az energiámat, mintha a félelemeimből táplálkozna az a személy és utánna rosszul érzem magamat, sírás határára juttataja el az embert. Aztán nem birok aludni és nagyon ideges vagyok. Teljesen kimerülök ettől.

Nem tudom mit tehetnék. Segítsetek !


2011. márc. 25. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

miért mit csinált veled? mert az attól is függ.

szerintem valahogy kérd el az felettese elérhetőségét, vagy amikor megint mész be akkor egy másik ott dolgozó embertől kérdezd meg.

2011. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És utána ha megvan , akkor panaszoljam be ? Már arra is gondoltam, hogy a rendőrségnek is szólok, mert félelmet kelt ez az illető bennem az interjú folyamán. Akkor meg minek menjek be oda ? Nem vagyok mazoista. Nem szeretek olyan helyre járni ahol kikészítenek.
2011. márc. 26. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz visszamenni akkor menj a rendőrségre. csak az lesz a gond hogyha nem tudod bizonyítani az illető simán letagadhatja.
2011. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!