Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zaklatás. Feljelentés után...

Valcsibacsi kérdése:

Zaklatás. Feljelentés után vajon indul nyomozás?

Figyelt kérdés
A barátnőm 2 hete minden este kap fenyegető leveleket névtelenül Facebookon. A levél küldője leírta, hogy mikor mit csinál a barátnőm, magyarul megfigyeli. Fenyegetőzött leveleiben, hogy búcsúzzon el a szeretteitől meg ilyenek. Ma reggel a barátnőm lakásának lépcsőház ajtaja fel volt törve, a lakás ajtaja előtt meg pár szál virág. Mindennaposak az éjszakai hívások, csengetések. Kérdem én, ilyen esetben megindulna egy átfogó vizsgálat, vagy ez is menne a többi névtelen zaklatós ügy közé?
2011. okt. 19. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem figyeld ki hogy ki az és kapd el.
2011. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Egy utat megér....Bemész a rendőrségre,elmondod mi van,ha kell,teszel feljelentést,kérd a segítségüket!Ha nem is indul nyomozás,annak legalább nyoma lesz,hogy Te kértél segítséget....Arra az esetre,ha ettől is komolyabbra fordulna a dolog...

Saját tapasztalat:Már volt hasonló ügyem,én akartam feljelentést tenni,egy rendőrségi alkalmazott meghallgatott,és ezzel le is tudták az ügyet.

Mikor a zaklatás elmérgesedett,az illető a saját lakásomban lefogott,megrángatott,a kapunk előtt ült le és várta,hogy kimenjek a zárt lakásból,kihívtam a rendőröket.Többször elzavarták,visszajött,újra kihívtam őket,végül besokalltak elvitték,jól megverték,és elengedték.Ennyi..Ez volt az eljárás.

2011. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
bocsi hogy offolok kicsit, de engem érdekelne hogy mi lett a dolog kimenetele kedves kérdező, mivel nagyon hasonló problémám van
2011. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Névtelent? A Face-en csak névvel lehet fent lenni. Igaz, ez lehet kamu név is.
2018. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!