Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon nem akar latni? Vagy...

Vajon nem akar latni? Vagy csak jot akar?

Figyelt kérdés
nemreg sulimban lehetoseget kaptak a jo tanulok, hogy mehessenek Amerikaba persze tok draga.. de elgondolkodtam a dolgon. megosztottam ezt a kedvenc tanarommal, akit mindenkinel jobban szeretek, masodik apa szamomra, es hat ami igaz az igaz sokat zavarom a kerdeseimmel meg nagyon sokmindenben az o segitseget es velemenyet kerem. es ezuttal egyertelmuen elkuldott.. h menjek! es hiaba hoztam fel a temat h hianyozna. o aztmondta h van net es mikor mondtam h az nem oan, csak vonta a vallat. szerintetek csak jot akar nekem? v nem akar latni? mert szoba kerult az is hogy lehet ezalatt a 10 honap alatt megtanulnek nelkule boldogulni es nem zavarnam annyit.. mi vezerli ot?
2011. márc. 25. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Interneten keresztül ugyanúgy tudod majd még zaklatni a kérdéseiddel, sőt még akár láthat is.

Biztos erre gondolt.

2011. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!