Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem r*hadtul...

Ez csak szerintem r*hadtul nem normális dolog?

Figyelt kérdés

Barátnőm 11 éves. De mindig meglepődök mikor hetente újságolja hogy: "Ajj megint szakított velem xy...na mind1 úgyis 1 nagy s*** volt..." "ÓÓÓ képzeld ma yx megkérdezte járok-e vele és én igent mondtam!!!" Szerintem ez addig oké amíg 1-2x történik meg...na de havonta 4x?!

14 vagyok és nem a féltékenység beszél belőlem!

Egyszerűen úgy gondolom hogy olyan mint 1 kis cafka...

Vagy csak én vagyok a hülye?

A szülei persze nem tudnak erről semmit...

Persze a csaj annya szerint én 1 kis szemét rocker p*csa vagyok aki festi magát iszik cigizik drogozik stb...és mind ezt levonta abból hogy rock zenét hallgatok és szeretem a feketét na meg mert szempillaspirált használok....

Az annya szerint a kicsi lánya szent ő szebb nálam(ezt am meg le**arom lol) szerinte ő jobban tanul, sikeresebb felnőtt lesz, és őt mindenki szeretni fogja míg én utcán leszek, lesz 1 alkoholista pasim, és mindeni gyűlölni fog...hát gratulálok neki és ezt télleg a szemembe mondta...

Ráadásul ez az úgynevezett barátnőm mindent elmond az annyának szóval titkaimat meg télleg mindent amit utánna az én anyukámtól hallok vissza...csak megszívták mert anyum nem az a nagyon szigorú és sikerül vele megbeszélnem mindent szinte...

De mégis hogy lehet ilyen kis szemét utálatos valaki 11 évesen?

+Kis elkényeztetett plázap*csa a csaj...

A legjobb az hogy amíg a lány annya azt hiszi a csaj 1 kis angyal ő közben cigizik piál + nem szűz....hoppá micsoda angyal!! -.-

Szerintetek én reagálom túl vagy igazuk van?

Télleg 1 kis semmi lesz belőlem?

Ennyit számít az hogy én most rockot vagy Justin Hobbit Biebert hallgatok...?

Szerintetek normális amit az annya gondol rólam?

Sry a sok sok sok szövegért ^^

14/L


2011. márc. 26. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Justin Hobbit Bieber XD ez jó...


hát nézd.. ilyen baráttal nem kell neked ellenség :)

de most komolyan... ez nem barátság...

bár amit leírtál a kedves anyukáról, inkább azon csodálkozom, hogy a gyereke nem rosszabb még ennél is...


az, hogy milyen zenét hallgatsz nem befolyásolja a jövődet...


szerintem gondold át szükséged van-e ilyen barátságra meg az azzal járó konfliktusokra...

2011. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda?11 évesen nem szűz?

Én azt hiszem ezek után elmegyek egy isten háta mögötti helyre ahol nincsenek emberek, és ott élem le az életem.

Uramisten.

2011. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A kiscsaj anyjának egyenlőre most te vagy az idősebb barátnő, aki majd romlásba dötni az ő tünci kicsi lányát. 3 év nem sok idő, de egy 11 éves és egy 14 éves között nagy a korkülönbség.

Szerintem mindketten jobban jártok, ha nem lógtok együtt. Mert ez nem barátság.

Tudod, ő még nagyon gyerek. És ha idősebbekkel lóg, lehet, azt képzeli, hogy ettől lesz menő. Hogy így kell viselkedni. Még ha tőled nem is ezt látja. Aztán persze, hogy mindent elmond otthon, mert ő még gyerek. Te már kamaszodsz.

Jó, az valóban elég cinkes, amit az anyja gondol rólad. Felnőtt ember nem mond ilyet se gyereknek, se kamasznak.

A rock zene meg király. A metál még királyabb. Szerintem.


Summa summárum, jobb, ha nem lógtok együtt. Csak fölhúzod magad rajta. És jó, hogy ilyen anyud van.

2011. márc. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de 11 éves elmegy az,hogy havi 2xszer "pasizik"? :D 14 évesen még igen, elmegy,de 11 évesen?!
2011. márc. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11 éves, ez az a kor mikor hazudnak mint a vízfolyás. Ennyi idősen kizárt hogy egyáltalán pasija volt már. Menj már, azt sem tudják még ennyi idősen mi az a szex. Nem is menstruálnak még. Piát meg cigit nem is adnak neki mert kiskorú. A csaj hülye és kész, nagynak akar tűnni.
2011. márc. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a sok gyors választ és igen a rock zene és a metál is király!!!! :D

Igazatok van eleve nem kéne felhúznom magam az egészen...de azért zavar hogy ennyire nem bír az annya

De inkább jobban megválogatom kivel vagyok asszem az lesz a legjobb ^^

2011. márc. 27. 00:22
 7/13 anonim ***** válasza:

miért vagy a csajjal jóba? mármint a 14 évesek nem szoktak 11 évesekkel barátkozni. meg amúgy szerintem a kiscsaj felnéz rád, és érdekli a véleményed legalább azért mert idősebb vagy nála, szerintem világosítsd fel, hogy rohadtul nem menő amit csinál.

csak akkor leszel olyan, amilyennek az anyja beállít, hogyha te is elhiszed magadról. ha csak annyi hogy fekete cuccokban jársz, szempillaspirált használsz, és rockot hallgatsz.. de NEM piálsz/cigizel stb..akkor hol a probléma? kit érdekel mások mit gondolnak? :PPP

2011. márc. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen úgy gondolom hogy olyan mint 1 kis cafka... "

"+Kis elkényeztetett plázap*csa a csaj... "


lehet, hogy igazad van de te se vagy normális. ha így vélekedsz róla, akkor miért barátkozol vele?

2011. márc. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Istenem! Mintha az egyik "barátnőmet" írtad volna le! XD Bár az én esetemben nem ilyen durva a helyzet (igazából nem vagyunk nagyon szoros barátságba) mert nem adok ki neki titkokat. Ő is 11 és, mióta kioktattam mert 3 -man ültek 1 bicajon (kortársaival) és majdnem elgázoltak 1 babakocsit, nem áll szóba velem, mert "nem vagyok az anyja". Igaza van, nem kötelességem beleszólni, de az anyja nem tud az esetről, és mivel beköpni nem akartam, hát inkább jól leszidtam én magam, az anyja helyett. Ja és az MSN -jére szinte hetente más pasi neve van kiírva... XD Szánalmas. -.-


Ha, pedig olyan mértékben elfajulna a dolog, amit te is írtál, akkor beköpném az anyjánál. Vagy legalább a sajátomnak elmondanám, hogy mi a véleményem róla. (hátha így is eljut az ő anyjának a fülébe)


De, az lenne a legjobb, ha úgy ahogy van, sz*rnád le az egész famíliát. Akinek az anyja is olyan tróger, hogy beolvasson neked, azzal nem is kéne foglalkozni...


14/L


Ja! és Punk-Rock-Metál, Rap és Klasszikus zene 4ever! :D

2011. márc. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez FAKE
2011. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!