Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 40 oldal A4-es szöveget, amin...

40 oldal A4-es szöveget, amin 10-es a betűméret, mennyi idő alatt lehet kézzel leírni? (hány óra alatt? )?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, ha kiírt szépírással írod-e, vagy gyorsan, macskakaparással? Úgy 6-8 óra alatt biztosan végzel vele.
2011. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minek akarod kézzel leírni?


Amúgy meg ez attól függ milyen gyorsan írsz kézzel és hogy mennyire szépen akarod leírni.


Inkább talán azt érdemes átszámolni, hogy 40oldal gépelve, hány oldal kézzel írva. Mondjuk, ha a betűméreted körülbelül 12-esnek fel meg, és általában dupla akkora sorközzel ír az ember, akkor az kb 96 írott oldal. Most akkor ez alapján számold ki mennyi idő alatt írsz le 96 oldalt.

2011. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert tételnek dolgozom, ki és könnyebb úgy megtanulni,ha egy helyen van :)
2011. márc. 27. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem... 40oldal 5féle könyvben van és azt ki akarod írni egy füzetbe, vagy hogy lesz egy helyen?


Meg az megint más, ha 40 oldalból vázlatot készítesz... ott akkor az olvasással és az értelmezéssel is rengeteg idő elmegy...


Mindesetre én a helyedben gépelném... és csak vázlatot készítenék.


második voltam.

2011. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
40oldal 5féle könyvben van és azt ki akarom írni egy füzetbe,
2011. márc. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!