Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy puskázzak ha a tanár...

Hogy puskázzak ha a tanár direkt a 2. padba ültetett?

Figyelt kérdés

Szóval év elején ő ültettet minket ahogy akart. 3-an ülünk egy padban,mikor dolgozat jön a középső ember(aki természetesen mellettem ül) hátra ül,és az első padból is a középső hátra ül a mögöttem lévő padba. Padban nem tudok puskázni,a mögöttem ülő gyerek aki jobboldalt ül simán beköp..A tanár meg folyton járkál.. Már többen próbáltak nála puskázni de valahogy mindig lebuktak,kevés az olyan aki megtudta úszni.


Semmi ötletem sincs. Telefonba nem merem írni,mert az lehet,hogy matekon beválik de nála nem... Cipőmre nem tudom írni mert beköp aki meglátja..Pulcsimba talán nem nem biztos.


Valami tipp ötlet?


2011. márc. 27. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha tanulnál?
2011. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen tárgyról van itt szó? :S
2011. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

xD

Tanulj...vagy

vegyél pulcsit magadra,még nincs annyira meleg...és írd a karodra a puskát és felhúzod megnézed stb...óra után meg lemosod a mosdóba szünetbe...A tanár csak van olyan pózban amikor háttal van 5 másodpercre és meg tudod lesni.De a fejedben tudsz a legjobban puskázni ott még senki sem bukott le: P

2011. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nem fírkálnám össze a cuccaim csak azért hogy puskázzak.. pff. otthon kapnék is érte.. én úgy szoktam hogy tanulok,de amiben nem vagyok biztos vagy nem tudom megjegyezni azt leírom egy pici lapra és beteszem a tolltartómba.Nem szoktam használni ivel míg megírom a "puskát" addig megjegyzem a fejemben :) de mondom neked a legjobb módszer a tolltartóban egy pici papír és hogy nem legyen feltűnő tettesd hogy kifogyott a tollad és vegyél ki egy másikat közen meg lenézed a válasz ;) ez a legjobb módszer sztem..
2011. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kémia XD de lehet ezt alkalmazom,lebukok akk lebukok ha nem nem XD


[link]

2011. márc. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!