Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában sok helyen azt...

Boby21 kérdése:

Mostanában sok helyen azt hallom (végre) kimondják azt hogy igenis van cigánybűnözés, cigányterrorizmus! Szerintetek mi lehetne a megoldás erre a problémára? Szükséges lenne 1 népírtás vagy van más megoldás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs cigánybűnözés ,sem cigány terror! Csak bűnözés van és a Gárda terrorizálja a cigányokat.

Népírtás pedig még gondolatnak is rossz. Nem kell Hitlert utánozni!

A cigányok integrációját kell megoldani,munkahelyeket teremteni nekik,akkor nem lesz velük ennyi baj.

2011. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Az lenne a megoldás ha az igazságszolgáltatás előtt egyenlőek lennénk.
2011. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Első kettő tuti, hogy cigány vagy zsidó.Magyarországon igenis VAN!!!! cigányterrorizmus és bűnözés.Egyetlen reményünk(mivel a drágalátos FIDESZ nem tesz semmit ez ellen) a jobbik és a gárdisták,csendőrség.Ez a folyamat már elkezdődött(szerencsére).Remélem, hogy Magyarországon végre vége lesz ennek.(A népírtást sem találom ésszerütlennek)Szebb jövőt.
2011. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok és se nem zsidó se nem cigány, de te biztosan vmi kopasz barom vagy...

Az egyenlőséget úgy értettem, hogy a cigányokat is ugyanolyan szigorúan el kéne ítélni amikor magyarok ellen követnek el bűncselekményt mintha én követnék el bűncselekményt egy cigány ellen. Mert manapság sajnos a törvény sokkal elnézőbb a cigányokkal szemben.

2011. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd ha egyszer jól helybenhagynak a cigók, megkapod a választ a kérdésedre.
2011. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az 1. tuti hogy cigány!

A másodiknak annyit mondanék,ha minden cigány úgy lenne büntetve mint mi Magyarok sem mennénk vele sokra,így is tele vannak a börtönök velük,és ott is a Magyar tartja el őket!

A 3. emberrel értek 1et,pedig van hajam...Szebb jövőt!Hajrá gárda!

*Mellesleg a gárdista ok nélkül nem bánt cigányt!!!

2011. márc. 27. 19:16
 7/10 A kérdező kommentje:
ez is értelmes válasz volt...majd a tesók helybenhagynak mi?-.-na ennyit a cigányságról...
2011. márc. 27. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Utálom a cigányokat(nem a normálisakat), de az ilyen gárdista hitlerimitátorokat is legalább annyira. Egyis szélsőséghez sem szabad tartozni...
2011. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Munkahelyteremtés mi?

Hát jah kevés a munka, de ez feljogosít valakit arra hogy lopjon, csaljon, fizikai erőszakot alkalmazzon?

NEM!!!


Ugyanúgy lenézem azt a fehér 20éves lányt, aki nem dolgozik, mert büdös neki a munka 90 000-ért és közben itt ezen az oldalon sír a szája hogy nem kap melót, 2-en linkelgettünk neki állásokat mire kinyögte hogy neki derogál havi 90-ért ennyit utazni, meg dolgozni akkor inkább otthon marad.

Grat, ez ilyen munkamorál miatt vagyunk itt!

Anyám Pesten 90 000-ért kezdett anno dolgozni, most már 200-at kap, de nem kapta volna meg ezt az állást az előző nélkül, erre nem gondol senki?!


Amúgy meg szigorítani kéne a büntetéseket! Emberölés? Életfogytiglan! Mi az hogy 12 év?! meg ilyenek! Nemi erőszak? 20 év! -majd Téged is a börtönben! És ezt mind nemre és bőrszínre ugyanúgy! Nincs kivétel!

Lopás? 3*-oson ledolgozod az árát közmunkában és az ellopott érték 2* fizeted vissza!


Emlékeztek amikor egy falu azt szerette volna hogy legyen újra halálbüntetés - megj. csak felhívás jelleggel! Mint mondott az okos országgyűlési képviselő? Hogy hát ez rasszista! Igen? Így gondolja? Akkor kedves képviselő Úr Ön ezzel a mondatával épp azt ismerte el hogy VAN és nagyszabású a cigánybűnözés. - senki egy szóval nem említette hogy e a halálbüntetés a fehérekre nem vonatkozna! De egyből ezzel jön hogy rasszista!


Segélyek átalakítása! Nincs 3 gyerek után magasabb CSP, csak ha x ideje dolgozik az egyik szülő vagy bontva a 2 szülő! Rokkantnyugdíjak/segélyek felülvizsgálata!


Aki nem kap munkát és mégis kell a segély az meg megy közmunkára, nincs ilyen hogy ingyé'pénz!


Amúgy a vajdákkal kéne valami együttes tervet kidolgozni, ismerek egyet látásból. Ott azt mondták hogy nagyobb rend van mióta ő van. És hogy próbálja integrálni a népeket.


Viszont van a másik amit hallottam arról a környékről 16 milla támogatás "hagyományos cigányputri" építésére! Felháborító!


Nem, nem vagyok kopasz, hosszú hajam van és lány vagyok.

És volt félcigány barátnőm, apja rendes ember volt, ők viszont külföldre mentek a kirekesztés ellen.


Nem azt mondom hogy minden roma bünöző, de azt hogy a legtöbb bünöző roma származású!- sztem a börtönstatisztikák engem támasztanának alá.


Am most jól felhúztam magam :D kéne alapítanom egy pártot, vagy indulni a választásokon, szavaztok rám?


Lehet privátot írni, ha valaki beolvasna/ egyetértene velem!

2011. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Városban élek. Egy sokszorosan börtönviselt maffiózó cigány srác mostanában azt csinálja, hogy egy nagyot köp, amikor elmegy mellettem. Soha nem ártottam neki. Hacsak az nem zavarta, hogy ránéztem az A6-osára.....

Ebből a válaszból a többi kikövetkeztethető. ki kit félelmlít meg és kire, hogyan is vonatkoznak a Magyar Köztársaság demokratikus törvényei?

15 éve ilyen a panelokban, lakótelepeken nem volt. Akkor ha elvittek a zsernyákok valakit, volt tiszteletük. Ma semmi nincs, egyre több barátom, ismerősöm, jó szakember gondolkodás nélkül cuccol és külföldre megy dolgozni, ahol élni is lehet. Nagyon meg fogjuk ezt szívni! Főleg, akik maradnak. Köszönjük politikus vezetőinknek, hogy így rendbe tették 20 év alatt az országot....

2011. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!