Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok menni barátnőmmel...

Nem akarok menni barátnőmmel bulizni, milyen kifogást keressek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, nem olyan barátnő, hogy leszbik lennénk, csak sima barátnő. Az a problémám, hogy ha elmegyünk a szokásos helyre, akkor nem lehet hazarángatni. Hétfőnként szoktunk menni, mert csak akkor van ott buli és ugye másnap reggel suli. Én olyan 2-kor már szeretnék hazaindulni, mert amíg hazaérünk az is egy félóra, lefekvés stb. és mire elalszunk biztos lesz 3 óra vagy több. Másnap fáradt vagyok, nem tudok koncentrálni, ha nem alszom legalább 4-5 órát.

Hiába beszéltük meg már milliószor, hogy kettőkor hazamegyünk, mindig az megy, hogy "csak még egy szám" és elhúzza az időt, szíve szerint ott lenne akár reggel 4-5-ig is, nekem az már sok! Múltkor se akart jönni, fogtam magam és otthagytam, elindultam haza egyedül. Viszont a sötét éjszakában egyedül hazamenni...nem a legjobb! Olyan pasi nincs jelenleg, aki hazakísérne...

Most viszont meg akarom leckéztetni!!! Egyáltalán nem akarok menni, de ehhez ki kellene találni valami jó indokot, fáj a hasam vagy ilyesmire gondoltam és akkor menjen egyedül, ha akar... Ha ennyit nem lehet megérteni... :/

Várom a további ötleteket, milyen kifogást találjak?


2011. márc. 27. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs kedved, fáradt vagy. Ez nem elég?
2011. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokra mész a fájós hasú kifogással, ha jövő héten, vagy utánna újra el akar hívni. egyszerűen megmondod neki kerek perec: "nem megyek, mert képtelen vagy eljönni 2kor, én meg Nem fogok másnap azért mosott sz*r lenni..."

és egyszerűen nem mész el vele.

2011. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem érti meg hogy neked ez rossz, ne barátkozz vele...
2011. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Haza kísérjelek csajszi?:)
2011. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szamóca. ***** válasza:

tökömért kell mindig hazudni valamit.

egy volt haverom csinálta mindig ezt, elhívott ő bulizni, aztán előtte fél órával felhívtam és "úú betegvagyok" . semmi baja nem volt. b*szott idegesítő.

ha nincskedved, közöld hogy nincs kedved, mert másnap rossz felkelni és ennyi.

2011. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát erre mit mondjak, az a megfogalmazás tetszett, hogy nem olyan barátnők vagytok, hogy leszbik lennétek (vannak páran az ismerőseim közül akik téll ilyenek), így a leírásodból Ő annak a nagy bulizós típusnak tűnik aki csak a mosttal foglalkozik, vagy hogy mondjam, nem gondolkodik előre, hogy azért hajnali 3kor két csaj egyedül járkál az utcán az nem jó ötlet, szal ő nem gondol bele ilyenekbe, de Te a jobbik típusba tartozol, aki gondolkodik előre és látja hogy ez így nem jó ötlet, mivel mondtad hogy már sokszor volt ez, úgy tűnik Ő a dominánsabb kettőtök közül, szóval határozottabnak kell lenned, és nem ott maradni a "csak még egy számra lécci" meg a "de most jön a kedvenc számom" szövegre, hanem mondjad, hogy Nem! Indulunk! Most! Nincs lécci, most! azt meg gondolom nem akarod, hogy Ő miatta, romoljon a teljesítményed a suliban és ez a tanárnak is feltűnjön és a tanár hívja be a szüleidet, hogy kezdjenek vmit a lányukkal és a szüleid megtiltsák a bulizást és te ezért a pokolra kívánd őket és romoljon meg a családi kapcsolatotok és legyen belőled egy hü.lye pics@, aki a saját testén való árulásnál többre nem viszi az életben, gondolom nem akarod.... tehát gondolkodj el, és legyél egy kicsit határozottabb a barátnőddel szemben, vagy inkább mennyetek pénteken bulizni a haverokkal, vagy nagyobb társasággal (mint ahogy minden épeszű ember, mint például ÉN) és akk nem kell azzal foglalkozn, hogy félsz egyedül vagy hogy holnap suli.

na ciao

2011. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja bocs, akartam még mondani, csak elfelejtettem mondani, jó a helyesírásod és fogalmazásod, sok ember nem ért ehhezz sem...
2011. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, beszéltem vele és megígérte, hogy legközelebb akkor 2-kor eljövünk...nem tudom meddig fog tartani az ígéret, de ha nem tartja be, akkor nem megyek többet vele, az biztos.
2011. márc. 31. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!