Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Betegesen undorom az iskolától...

Betegesen undorom az iskolától. Más van így evvel?

Figyelt kérdés
Most tartok 20 igazolatlannál és 170 hiányzásnál. igazából ami igazolva van, az is csak azért,mert túl rendes az orvosom és leigazolta. Eddig ezt a sok sok évet nagyjából kibírtam,de most így 8.végére kezdek a mélybe esni. Nem érdekel a tanulás, utálok tanulni, utálom az embereket, akik ott vannak, és irritál mindenki ott. 1edül meg unalmas, a háromnegyede amit tanítanak az nem is lesz fontos a valóéletbe, a maradék meg elkopik a fejünkbe, amire szükségünk van azt meg 3.4.be már megtanultunk. Bukásra állok most is szinte mindenből, pedig amúgy nem vagyok szenilis,csak rettentően gyűlölöm ezt az egész kócerájt... :( Most is inkább gépezek, iszom a kv-t nehogy elaludjak,mert ha elalszok akkor olyan mintha 5perc és iskola lenne....És tovább nem is hiányozhatok.. .:(
2011. márc. 28. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

:( sajnállak bár ezt nem értem vagy lehet hogy csak nekem volt nagyon jo az ált. iskolám , osztályom de ott eszembe se jutott még lógni :)

bár most itt 2. szakközép én is ugyan így vagyok vele utálok ide járni inkább csinálnák egész mást dolgoznák de ettől nekem is hányingerem van . KITARTÁS!

2011. márc. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

EMBEEER MI VAN VELED? én dettó ez voltam,igaz én már 7ikbe igy voltam,9 tárgyból osztályozhatatlan voltam a sok hiányzás miatt de most verem ám a fejem a falba...

nézz körül a neten haver,németországtól hollandián át angliáig mindenhol keresik a magyar szakmunkásokat, gondold el itthon leszel egy senki 8 osztállyal,de letennél valami valami egyszerű szakmát festő vagy hentes,most végeznél a 8al és már csak 4 év és tiéd a világ mehetnél óriási pénzekér külföldre,legjobb telód,kocsid lenne le se vakarhatnád a lotyóka magadról,nmem jól hangzik? jobb lenne itthon egy csöves gyárba a szalag mellett nyomni 8órába hogy meglegyen a kenyered meg egy albérleted??? ébredj fel haver,itt az unio,rengeteg lehetőség rengeteg pénz, csak azt a rohadt szakmát bírd ki valahogy könyörgöm,igen nagy szívás lesz az életed szakma nélkül. Nekem is mindig szövegeltek,de leszartam, és mennyire bánom hogy nem fogatam meg a tanácsokat a francba is.

2011. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Juhász Bettina válasza:
73%
Énis kb ugyanígy vagyok evvel... énis undorodok az iskolátol, de muszály!! Pedig én már a 10-ediknél járok! KITARTÁS :)
2011. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is utálom,de már nincs sok hátra a nyári szünetig.
2011. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia mi lett veled?
2021. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!