Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ember méretű, vagy annál is...

Ember méretű, vagy annál is nagyobb plüssmackót keresek. Hol találok Magyarországon medveboltot? :-)

Figyelt kérdés
Rajongok a medvékért, mackókért, a párom is, nagyon szeretnénk egy nagy mackót a lakásba, vennénk neki íróasztalt is, amelyhez leültetnénk.
2011. márc. 28. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Miskolcon a Szinvaparkban lévő játékboltban van egy embernagyságú.
2011. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre az üzletre gondolsz?

[link]


Én Esztergomban élek. Ha legközelebb arra jársz, megkérdezed nekem az árát és küldesz a maciról egy fotót a gabriel.istvantoth@gmail.com címre?


Előre is nagyon köszönöm Neked! :)

2011. márc. 28. 09:21
 3/5 anonim válasza:
Legutóbb Grazban a Kastner bevásárlóközpontban láttam egy óriás mackót, az 5. emeleten a gyerekosztályon. Olyan 2,5-3 m magas volt..
2011. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen áron volt?
2011. ápr. 17. 12:58
 5/5 Orlando Dos Santos válasza:

Én kispesten az Europarkban vettem a lányomnak egy 1m. 65 centis, kockás nadrágos mackót.

Nem tudom, van-e még (vagy megvan-e az a játékbolt), akkor is ez az egy volt belőle, asszem kb. 8 ezer Ft. volt pár éve.

...de ha külföldön jársz...pl. Princeton (N.J., USA) van egy kimondottan medvebolt, semmi más nincs, csak medvék minden mennyiségben és formában, ott a feleségem beleült egy kétméteres mackó ölébe. ..hát igen, ahhoz el kell jutni Princetonba.

2012. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!