Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkoztam egy molesztálóssal...

Találkoztam egy molesztálóssal a villamoson. Mit csináljak ha megint felbukkan?

Figyelt kérdés
A villamoson utaztam, egy pasi felszállt, jött előre a villamoson, végig nézett mindenkit majd leült velem szemben. Az a tipikus rossz arc figura, aki ránézetre 10 év börtön. Sokszor éreztem,hogy nézz engem. Amikor leszállt a villamosról búcsúzóul megsimította a combom majd rácsapott. Mit csináljak ha holnap megint felbukkan? Kérdezzem meg tőle,hogy mit néz vagy üljek el máshova vagy mit tegyek?
2011. márc. 28. 09:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
Kövesd egy elhagyatott helyig és vess véget az életének.
2011. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem ülj el. ha pedig utánad megy, akkor mondd meg neki hogy hagyjon békén.
2011. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nyilván valóan rád van állva,hangossan küld el a pi@ába.Hagy hallja mindenki.
2011. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ülj át máshova. Ha követ, és molesztál, tapogat, erőszakoskodik, akkor nőként bizonyára tudod mely érzékeny területre kell elhelyezni egy jól irányzott rúgást..
2011. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én inkább elkerülném. Jobb a békesség. Ha utánam jönne, hangosan, hogy mindenki hallja, rászólnék.
2011. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos mimóza voltál.Azért azt ne tűrd némán és szótlanul,hogy megerőszakoljon a buszon mindenki szeme láttára.
2011. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Illetve villamoson.
2011. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen sokkot kaptam,hogy hogy jön valaki ahhoz,hogy egy idegen nőhöz hozzáérjen.
2011. márc. 28. 12:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Szólj csak a közterület felügyelőknek, hidd el, ők keményen fel tudnak lépni, ha kell:

[link]

2011. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Rúgd tökön :)
2011. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!