Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kaphatok a legolcsóbban...

Hol kaphatok a legolcsóbban Desert Eagle-t (Sivatagi Sas)? (bővebben lent, nem az, aminek látszik)

Figyelt kérdés

olyan kéne, ami maximum 20 ezer forint!!! Tökmindegy, hogy igazi, vagy Airsoft, vagy akár csak egy kis gyerekjáték pisztoly, ami csak hangot ad, tökmindegy hogy mi, csak ez teljesüljön:

UGYANÚGY NÉZZEN KI, MINT AZ IGAZI DESERT EAGLE!!!!!!

MINDEN ÉRDEKEL!


2010. máj. 13. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

[link]


mi a szarnak kell am?:O

2010. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

airsoftgun.hu


vagy googleba


44es bázis


vagy keleti front.



Használd a googlet te CS bajnok.

2010. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szerintem nem én vagyok a CS bajnok, mert a fiam ezt kérte a szülinappjára. Egyébként ő nem a CS-ből, hanem a GTA-ból vette, mert az a kedvenc játéka (a CS is megvan neki, bár azt nem szereti, egyébként ez a fegyver ha jól tom, szerepel még a COD-okban, a GTA-kban, a CS-kben, a Far Cry 2-ben, a Half-Life-ban, a STALKER-ben, meg a Hitmanben is) Ilyet kért szülinapjára, és azt mondta, hogy tökmindegy hogy milyen játék, valóságos, vagy csak hangot ad, DE AZT MONDTA, HOGY EZ TELJESÜLJÖN: UGYANOLYAN LEGYEN KINÉZETRE? MINT AZ IGAZI DESERT EAGLE)
2010. máj. 13. 21:42
 4/14 A kérdező kommentje:

lécci mondjatok konkrét árakat és honlapokat, vagy üzleteket (vagy játékboltokat), ahol meg tudom venni!!!!!!!!!!!

LÉCCI SEGÍTSETEK NEKEM!!! EZ NEKEM NAGYON FONTOS (meg a fiamnak)!!!!!!!!!

MINDEN HONLAP, VAGY INFORMÁCIÓ ÉRDEKEL, AMI VMILYEN MÓDON KAPCSOLATBAN ÁLL EZZEL A KÉRDÉSSEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÁRAKAT ÉS TERMÉKEKET LEÍRÁSSAL, HONLAPPAL, VAGY INFÓKKAL!!!!!!!!!!!!!!!!!! PLS!!!!!!!

Köcce!

2010. máj. 13. 21:50
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Persze a fiadnak kell. :D Akkor honnan tudod szinte az 9ssze játékot amiben benne van..... Inkább vállald fel. :D
2010. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ezt elcseszted, egy apuka nem használ ilyen szlengeket hogy köcce meg lécci...nem kell itt hazudozni úgyis anonim az oldal, legalább itt beszélj igazat.
2010. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
* összes XD
2010. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

tegnap 21:27 vagyok


Te CS bajnok, 3! honlap cimet irtam. Igaz 2-nél a google első találata lesz a jó. És a honlapokon vannak árak, söt mielött azt mondanád hogy messze vannak, házhoz szállitás is van.


"Tökmindegy, hogy igazi"

Ez azért nem kellet volna irni. Mert a 20 ezer Ft még az engedélyre se elég. Ha az igazi ára érdekel nézd meg az impactgun-t.

2010. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a wikipedián láttam, hogy milyen játékokban van benne. amugy nincs igazatok, mert nem játszok senkit! ha ilyet akartok játszani, akkor menjetek elmegyógyintézetbe. nem azt kérdeztem, hogy szerintetek én gyerek vagyok, vagy szülő, hanem azt kérdeztem, hogy hol lehet kapni ilyet. minden hülye válaszolót lefokozok, és ha továbbmentek, akkor jelzem a moderátoroknak.
2010. máj. 14. 12:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Az állatkertben próbálkozz, bár nem hiszem hogy olcsón hozzájutsz..
2010. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!