Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az, amitől megnő az adrenal...

Mi az, amitől megnő az adrenalin szintetek, amit nagyon izgalmasnak tartotok?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy milyen emlékezetes élményeitek voltak eddig, amit sosem felejtetek el :) Fiatal vagyok még, szórakoznom kéne...Annyira unalmas az életem, hogy a leendő gyerekeimnek nem hinném, hogy tudnék bármitis mesélni :S Kérlek adjatok ötleteket, hogy mivel foglaljam el magam! (De kérlek ne olyat, hogy rajzoljatok.. Rengeteget rajzoltam, nem túl izgalmas dolog. Mellékesen: a kedvenc sorozatom az Így jártam anyátokkal :) Szerintem az ő életük izgalmas, ha igazi lenne az egész, és nem sorozat, akkor cserélnék velük..) Bocsánat hogy sokat írtam :$
2011. márc. 28. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az adrenalinszintemet a veszélyhelyzetek tudják megdobni. De azt azért mégsem ajánlhatom h bringázz, motorozz vagy autózz úgy ahogy azt adrenalin növelés céljából szoktam csinálni, mert könnyen rossz vége lehet. Éreztél egyáltalán már olyat amikor szétáramlik benned az adrenalin vagy csak hallottad és ez alapján gondlod h jó? Mert sajnos rá lehet szokni és valóban okozhat függőséget is.
2011. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hy.

Nem írtál sokat.Nekem is nagy kedvencem,és én is ugyanabba a cipőbe járok mint te.Én ezt kívánnám csak a Dokikkal na mind1.Nem tudok ötletet adni mivel te (és én is) a baráti kalandokat/bulizásokat szeretnénk.Valamit ,amit ellehet tárolni későbbre is.Annyit tudok javasolni ,hogy járj bulizni (bár nem tudom hány éves vagy),pasizz (gondolom lány vagy a Nacából).

Annyi vigasztaljon ,hogy szinte nem létezik ilyen az életben mint az Így jártam anyátokban (ennyi kaland).Ahogy kivettem a fogalmazásodból lehetsz úgy 13-17 között.Ne félj, az életedben jönnek még azok a pillanatok amit elmondhatsz a gyerekeidnek/unokáidnak(<---HIMYM :) )Pl:az egyetemi élet.

Kitartás!:)

17/F

2011. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

14evesen bungee-jumpingoltam eloszor a 2005-os Szigeten - a hugomat es anyamat is " elvittem". 70000 ember kozott a 46-7 kilommal az elso sorban csapoltam Korn koncerten, mert akkoriban ok voltak a kedvenceim.


16evesen egy Cesnat veettem - csak a botkormany- Budapest felett en kanyarodtam ra a leszallopalyara es en kezdtem meg az ereszkedest.


18evesen ukra bungee jumoingoltam a volton- ez vmiert nagyobb adrenalin volt, talan mert mar idosebb voltam es jobb a veszelyerzetem.


9.egyetm1.2. Sbowboardoztak 9. Ben veletlenul ugratta. Is 2-t az elso kiraly volt a masodik nagy zako.

5.-tol9-ig sieltem meg egy napot most gyerekkent iszonyat tempoban szaguldoztam lefele paros leccel par carvinggal h tanarno ramszolt h az osztrakok le fognak tiltani a palyarol ha igy megyek - vmiert mar nem merem neki ugy megereszteni mint akkor kar volt az a par ev kihagyas


Es adrenalinloket meg3 futni a vonat utan mert ha nem lesz meg az orai alairasom atkerulok koltsegteritesesre ami felevente 1 milla plusz egyeb...


Ilyesmik amik kiemelkedonek mondhatok az eletemben habar amikor elvesztunk az erdoben a barataimmal az se volt semmi... Vagy a "szikla/falmaszasaink"...

2011. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú vagy?


Jobb adrenalin forrás nekem a motorozásnál nem létezik. 3mp alatt eléred a 100-at. 1. fokozatban már 120-al mész és még vissza van 5! Leírhatatlan élmény, egyszer át kell élni mindenképp. Ahogy írták előttem tényleg függőséget okoz. Akár mit csinálnának velem erről egyszerűen nem tudok lemondani.


A másik a bulizás. Amikor belépek egy discoba úgy érzem hazajöttem. Ha nem iszok semmit akkor is eufóriában vagyok. Általában egyik barátommal megyek, 100%-ban a bulira és az ismerkedésre (csajozásra) koncentrálunk.

Lehet először nem fog tetszeni, mert a nappali tapasztalatidat nem tudod majd az éjszakában hasznosítani. Más szabályok szerint működik, kell egy 50-100 buli mire átlátod a dolgokat. Ha viszont belejössz, akkor az éjszaka hatalmas élményforrás.

2011. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eltaláltad kedves kommentelő, 15 éves vagyok, és lány :D 3. komment: JÓ ÉLETED VAN. Engem még nem engednek fesztiválokra, jófej anyud is van, hogy elmehettél 14 évesen :D Írtátok, hogy függőség: de miért ártana nekem az, ha függő vagyok? Értem, hogy ha gyorsan megyek a motorral, akkor baleset is lehet, nem ezekre gondolok.
2011. ápr. 4. 19:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert a függőség ártalmas. Ha megszokja a szervezeted akkor igényelni fogja és egyre nehezebben éred azt a szintet amikor teljesen elönt. Átélted már egyáltalán, hogy elönt az adrenalin?
2011. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kihagytam: kicsit telt alakom van, nem merek sportolni.. Pedig a foci (lány létemre) érdekelne. :) Szóval ilyen sziklamászásokat nem hinném, hogy valaha tenni fogok.:) Bulizni egyáltalán nem engednek (gondolom a híradóban hallottak miatt). Motorom se lehet még...Ért már löket, nem csak hallottam róla, amit tánccal értem el! Sajnos ez sem olyan élmény, amit mesélni lehetne, még nem vagyok versenyszinten (még!:D) Remélem lehetőségem lesz rá, hogy sokat utazzak :)
2011. ápr. 4. 19:20
 8/12 A kérdező kommentje:
A legdurvább (számomra) az unokatesóm kocsijában volt: 20 éves, jól meghajtotta azt a kocsit.. mondjuk úgy, hogy szartam.. ><
2011. ápr. 4. 19:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok. Jah anyum eleg fiatal szal noveremnek szoktak gondolni, igy eleg furi a kapcsolatunk teso-anya-baratno kozott mocorog xD ami azert ugye felvet neha problemakat.


Am ha 15 vagy es lany az is klassz ha elmentek turazni erdobe sztem iszonyat klassz erzes amikor a Bukkbol latod a hegy szelerol a Tisza tavat! Vagy ahogy fuj a szel es te ott allsz a szikla szelen!


Akkor pl en am felek a lepcsoktol. Megmaszni az egri minaretet es fent korbemenni a bena korlatoknal ami olyan mintha mindjart leszakadna is adrenalinloket nekem. Vagy az egri var falara ultem ki egyszer es a labamat lobaltam es ugy fujtam buborekokat, persze ehhz ki kellett maszni a szelere. Vagy ugyanott leugrattam a kicsi kutba es a bnom meg a hugom huzott ki.


De adrenalin az is ha biciklivel szaguldasz, tekersz ezerrel. Vagy hegyre feltekersz es utana legurulsz iszonyat sebesseggel - ne kanyarodj el a vegen mert hatalmasat esel mint az egyik bnom.


Vaaaagy strandon fejeseket ugrani. A csak ha tudsz uszni. En szaltot sosem

Mertem mert parazom h beverem a fejem, de unokaocsemek mindig igy ugralnak.


Vagy AQUAPARK! es oda tuto elengednek. Van par csuszda h majd bexarok! Hajduszoboszlon pl. Ha jo lendulettel indulsz neki a szabadesesnek akkor kajak szabadesel es nem a meredek csuszdan mesz le hanem. Levegoben! Vigyazat popo ne erjen le a gumiban mert bevered de nagyon a segged :)


Akkor Balaton atuszas! Mar 7 eve akarom... Most meg mar tuti nem birnam, bezzeg gyerekkent...


Faramaszas :)

Vagy rosszalkodas: becsengetni hazakba es utana elfutni, mi ezt 11-12evesen csinaltuk Egerben xD


Back to bike. Tanulj meg kez nelkul menni. Vagy megemelni az elso kereket. En anno kez nelkul mentem vegig az utcankon es utana a baratnoim is megtanultak. En unokabatyamtol tanultam elotte.


Adrenalinloket amit nem ajanlok: ellogni iskolabol es a varosban maszkalni.- a legtobben nem tartjak ugy az atlagukat utana. Vagy bujkalni cigivel- :( most probalok leszokni.


Vaaagy irtad h tancolsz! Szertornan gondolkodtal mar? Edz es hajlekony is leszel tole. Amikor a gerendan ugral az ember az iszonyat jo! Foleg a vegen kezenallasbol oldalra ugras. Vagy felemas korlat. Esetleg talajgyakorlatok: kezenatfordulas, Rundel-sparga.


Foci is klassz en is nagyon szerettem de nem sokat jatszottunk tehat altalanosban meg tartottam a fiuk szintjet de utana mar nem. De azert a 10-1 fiu-lany meccsen en rugtam azt az 1 golt! xD


Gorkori, korcsolya?

A spoerok alapvetoen jok az ilyenekre!

Kosar, kezilabda stb.


Nezz korul a suliban h milyen lehetosegek vannak!

2011. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hű..hát..ebbe aztán minden bennevolt :O KÖSZÖNÖÖÖM! ^^
2011. ápr. 28. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!