Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TWILIGHT SAGA - rajongók...

TWILIGHT SAGA - rajongók figyelem! Egyik barátnőm imádja a Twilightot és szeretne olyan szemekkel kinézni, amilyen Cullenéknk van. Milyen színű kontaktlencsét vegyek neki szülinapjára, ha az ő szeme barnás - zöldes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 23:58
 1/4 Bananina válasza:
100%

Sárgát. Abból is vagy a világos vagy az arany színűt. Vagy esetleg narancs árnyalatosat.

Meg gondolom tudjátok,hogy 'hosszútávon' nem használható. Ja,meg kicsit drága,mivel színes lencse. (Meg általában 'felkell próbálni'.. :) vagyis mikor én voltam,akkor azt mondták,hogy nézzem meg melyik tetszik és próbáljam ki,majd letisztítják. Meg az se midegy,hogy az illetőnek bírja-e egyáltalán a szeme.)

De te tudod. :) sok sikert.

2011. márc. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs eredetileg kontaktlencseje ne vegyel neki, mert azt megelozi egy vizsgalat es egy betanitas raadasul elotte 1 honapig min szemuveget kell hordani ha dioptrias.


Amugy sargat vegyel ami FEDO es nem kiemelo ez nagyon fontos mert egyebkent at fog utni a sajat szemszine rajta!


Amugy ugye tudod h ez nem lesz olcso mulatsag... Ha mas dioptriaju a szeme szamolj 2*kb 8000-rel es ez meg nem is egy extra minosegu lencse...


De ha penz nem szamit lattam multkor neten olyan oldalt ahol kezzel festett lencseket arultak 450 dolcsiert 1-2eves kihordasuak es ott direkt voltak ilyen filmes szinek is, meg konkretan barmi amit szeretnel csak melyen zsebbe kell nyulni erte...


Viszont szerintem jobb lenne mas meglepi utan nezelodni, akarhogyis egy kontaktlencse 1 nem olcso 2 orvosi vizsgalat is szukseges hozza...

2011. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az gondot okoz, ha az egyik szemén -3,5 - ös, a másikon -1,5 - ös lencse van?
2011. ápr. 3. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

2. vagyok, kontaktlencsés.

Nem, nem okoz gondot, csak dupla annyi zsé kell, mert 2 dobozt kell venned.


Jah és a görbületet is tudd meg, az enyém 8.6, mert az is fontos a lencsénél- bocs ezt lehagytam.

A mostani lencséjének a dobozán rajtavan, meg a szemvizsgálatos papíron is.


Meg a FEDŐ az a nagyon fontos :)


Végül am milyet néztél?

2011. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!