Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik jobb?...

Szerintetek melyik jobb? SZolni a szülőnek, vagy Verekedni a nállam sokkal idösebbel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 16:24
 1/8 anonim válasza:
Verekedni üsd szét a száját
2011. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha ők 3man vannak és én egyedül még mindig jónak tartod?
2011. márc. 29. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
neked is vannak haverjaid, nem?
2011. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha ők 3an mennek rád egyedül az is mutatja hogy milyen gyengék..
2011. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem is vannak korombeli haverjaim apámnak meg nem szólok mert az meg megkeresné az összeset mert képes rá xD de elég köcsög dolog tölük hogy nemképes egyedül jönni
2011. márc. 29. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
naa, hamár így belemélyedtünk, akk lécci mondd már el, hogy miért akarnak megverni, akarok hallani egy jó sztorit. meg ahogy a válaszaidbol levontam, ők nem azok a bunyós pityuk akik mindennap terrorizálnak mindnekit minden ok nélkül, hanem mondtad hogy nem képes egyedül jönni, szoval te itt csináltál vmit, amire ő mondott egy időpontot hogy akk eldöntjük a "vmit" ősember módjára, szal mit csináltál/csinált?
2011. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
semmitnemcsináltam a sztorit meg szerintem nem ide való. ha ide való lett volna akkor azzal kezdem. És az egyik srác aki maga a kötöszködő az nem egy izomarc a haverjaiban van itt-ott kajak akiknélkül ugatni nem mer. és hidd el nekem hogy az ég egyadta világon nemcsináltam semmit össz vissz szeret kötöszködni és nemugráltam ugy ahogy azt ö mondta hanem inkább rásefigyeltem és ez nem tetszett neki.
2011. márc. 29. 21:27
 8/8 anonim válasza:

1. vagyok

Szerintem hívd félre beszéljétek meg négyszemközt, aztán amikor figyel moss be neki ököllel orrba! Mindenképpen orrba mert akkor vérezni fog ha mek alapból vérzős orra van már nyert ügyed van, aztán ösztönök, a lényeg, hogy ne félj :D üsd szét és tisztelni fog=D

2011. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!