Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A karórámon azt írja hogy...

A karórámon azt írja hogy vízálló. Ez mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
tapasztalatok, ötletek, hogy milyen megoldást lehet kitalálni hogy ne kelljen mindig levenni, mert ezüstből van, kiáll belőle egy ezüst szálacska, és mindig amikor leveszem úgy érzem hogy elrontom. Értékes darab, nagyon szeretem is. Megoldások?
2011. márc. 30. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
viccből nem írják rá, hogy vízálló
2011. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
enyémen az van hogy water resistant 50m. kipróbálod hogy vízálló-e, és ha mégsem, betudod perelni a gyártót :D
2011. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, csakhogy kicsit régi..antiknak is lehet mondani..nem is én vettem, hanem kaptam, úgyhogy az nehéz lenne..az enyémen azt írja hogy water resist 30M...ez mit jelent? szerintetek kipróbáljam ha tényleg vízálló-e? sose voltam még ilyen helyzetben, kedves első, úgyhogy nem tudom mennyire megbízható..:)
2011. márc. 30. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha több évtizedes az óra, akkor a tömítésekben már nem lehet bízni, inkább ne próbáld vízbe tenni. Keress egy órást, aki tud vízhatlansági vizsgálatot végezni, talán még a gumigyűrűket is fel lehet újítani. Ha Bp. akkor pillanatok alatt találsz ilyet.

Modern órákra meg itt van a feliratok értelmezése:

[link]

2011. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!