Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetek házi...

Hogyan készíthetek házi sugárhajtóművet?

Figyelt kérdés
Jútzbon láttam egy pár videót,azt mondták(minimum10 videóban ugyanazt)hogy ugy lehet,hogy vágni kell egy 1 centis lyukat egy befőttesüveg tetejére és bele kell önteni egy kevés benzint,fel kell rázni és begyújtani a benzingőzt és durrogó robbanó folyamatos hanggal sokszor felrobban.én is megcsináltam a befőttesüveggel hogy kivágtam,öntöttem benzint,pont jó mennyiségben,felráztam,begyújtottam.ahelyett,hogy olyan tök jó hangot adott vna ki,csak lassan égett a láng a lyuk tetején.Van vmi ötletetek,hogy csináljam meg?vagy máshogy csináljam teljesen?
2011. márc. 30. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolom számít a befőttes üveg alakja, a lyuk mérete, a benzin mennyisége és h mennyire párolog,

óvatosan próbálkozz, mi nem egyszer gyujtottuk fel majdnem a házat fiatal korunkban hasonló "okosságok" miatt

2011. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is: NE befőttesüveget használj, mert az nehéz, ezért nehezebben mozdul meg, ráadásul mivel üveg, ha felrobban, akkor cafatokra szedi a képedet. Nem lenne szép látvány..


Másodszor: Ne benzint használj, hanem alkoholt! Festékboltban kapsz 99%-osat, az a jó.


Fogsz egy félliteres üdítős palackot, olyat, aminek a széles fajta kupakja van, pl asszem a nestea ice the.

Abba a palackba raksz egy kevéske alkoholt, a kupakba vágsz úgy kb ceruza széles lyukat, és azt kell begyújtani.


Én kb 5 éve csináltam ezt, akkor működött.


Csak óvatosan, nehogy kárt tegyél magadban, v a környezetedben.


Majd írj, h h sikerült :)

2011. márc. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
huh,köszi a válaszokat,ki fogom próbálni az elkoholost...de azért várom a további válaszokat.Kb mennyibe kerül egy fél liter alkohol?
2011. márc. 31. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahol én vettem, ott 1L ALKONEK alkohol az 650Ft volt
2011. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!