Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahoz, hogy sniper...

Mi kell ahoz, hogy sniper (mesterlövész) legyek. Milyen iskola vagy egyeltalán kell hozzá érettségi vagy valami? 15 éves vagyok és nagyon szeretnék valami katonai dologgal foglalkozni, most próbálok 3év mulva érettségizni de nemtudom hogy mi kell .

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy!

Érettségi, katonai főiskola, a Zrínyire tavaly 4x-es volt a túljelentkezés, úgyhogy kapd össze magad! Aztán ott lehet tovább szakosodni.

2011. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a Katonai Főiskolán miket tanulnak?
2011. ápr. 1. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom megmondani. Gondolom van elméleti és gyakorlati oktatás, nagy hangsúly a testmozgásra, ilyenek.

Tesóm kacsintgatott ezirányba, többet nem tudunk.

2011. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Solonariwan válasza:
25%
Maradj inkább otthon és folytasd a codot, hülyegyerek.
2012. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Baromság amit írtak miért kéne katonatisztnek lennie érettségi után jelentkezel katonának azt ennyi nem kell főiskola hogy katona légy hisz akkor mindenki tiszt lenne csak annak kell a fősuli aki tiszt aki tiszthelyettes annak nem kell menj a Kinizsi Pál tiszthelyettes suliba az nem egyetem egyszerűbb és ott lehetsz mesterlövész.
2013. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!