Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szólnak le vad idegenek...

Miért szólnak le vad idegenek az utcán?

Figyelt kérdés
Hello. 13 éves vagyok. Tisztába vagyok vele hogy csúnya vagyok, eddig nem mondott rám senki semmit de most egy hete vad idegenek mondanak ilyet pl hogy: milyen csúnya gyerek, Istenem ilyen embert...stb. most kezdődött 1 hete eddig nem volt semmi, de mostmár utálok élni . Van egy lány aki eddig minden nap beszélt velem, megölelt stb és már ö se jön oda hozzám és én annyira odáig vagyok érte hogy hiába határozom el hogy elfelejtem NEM tudom ahogy megprobálom 2 nap mulva már az öngyilkosság határán vagyok és ujra beszélnék vele hogy visza nyerjem az életkedvem. Légyszi normális válaszokat irjatok mert ez nekem nagyon fontos köszi..
2011. márc. 31. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

"nincs csúnya ember, csak kevés pia"

ne törődj a beszólásokkal, szólj vissza valami durvábbat.

egyébként nálad sokkal rondábbaknak is van csaja, haverjai

nem minden a külső, ha jófej vagy akkor nemszámít

2011. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én vissza szolnék de egyedül 3 - 5 ellen nem lenne könnyü :D
2011. ápr. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!