Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentkeztem a Mc Donalds-ba...

Jelentkeztem a Mc Donalds-ba kb.1-hete de, még mindig semmi visszajelzés hogy mikor kéne mennem felvételi beszélgetésre. Annyit írtak vissza emailben hogy, majd szólnak ha be kell menni. Na de mikor?

Figyelt kérdés
Mennyi időnek kell eltelnie hogy elővegyenek?
2011. okt. 13. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szept. 23-án jelentkeztem, és nem jeleztek még, nem hiszem, hogy lenne bármi határidő erre. Lehet, hogy nem is kell most nekik dolgozó, csak önéletrajzokat gyűjtenek. Esetleg rájuk telefonálhatsz, hogy mi újság.
2011. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár éve én is jelentkeztem és eddig el is jutottam, mint Te és csak vártam és vártam.. Máshova is jelentkeztem és oda elég hamar fel is vettek!:)

Azt tudom mondani még 1 hetet várj és telefonálj rájuk, v ha nem akarsz várni hívd fel őket! De én már nem mennék oda..

2011. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!