Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire bunkó? Mire gondolhat, mit érezhet? Meg szeretném érteni.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm (x), akivel tavalyig legjobb barátok voltunk. De aztán nagyon kiállhatatlan lett. És az elején mindenkivel kedves, meg aranyos, de amint több időt tölt vele bunkó lesz. Pl.: a mostani legjobb barátnőmnek(y) van egy tanyája, és oda jár lovagolni, és eddig y nem nagyon ment ki a házból, amikor x ott volt, de mostanába több időt tölt x-el, és x hihetetlenül bunkó lett. Lehet, hogy azért mert féltékeny? Nem akarja hogy mást jobban kedveljenek, mint őt? Nem utolsó sorban hazudós is. Köszönni sem tud. Arra gondoltam, hogy felhívon az unyukáját, és megmondom neki, hogy tanítsa jómodorra a lányát, vagy legalább köszönni tanítsa meg. 13 évesek vagyunk
2011. ápr. 2. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
13 éveseknél bármi lehet, a hormonok is okozhatják. Családi gondok, vagy egyéb dolgok miatti depresszió, hangulatingadozás. Vagy egyszerűen rossz természet, csak egy darabig jól tudja titkolni. Az ilyet vagy megpróbálod megérteni, vagy kerülöd amennyire lehet.
2011. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bogee123 ***** válasza:
figyeljcsak én 12 leszek, velem is volt ilyen 5.be (hasonló eset) és olyannal kell lenni, akivela bunkó barátnő nagyon jóba van...szerintem ismered a fontos adottságokat a barátkozáshoz: legyél nagyon kedves, nyalizz annak a bnőjének egy kicsit és tűnj szimpinek! segíts neki stb. szorítok neked (Y) :D
2011. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!