Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat/érezhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat/érezhet a szomszéd srác? Nem értem őt!

Figyelt kérdés
Van a lépcsöházunkba egy srác akit 2004-ben ismertem meg!Még az nap mikor megismertem egyik ismerösöm által együt töltöttük a délutánt a közös ismerösel 3an!Aztán 2-esben maradtunk és elég közel kerültünk egymáshoz,azt mondta hogy jo alakom van és kb fél cm-re voltunk egymástol szóval majdnem volt egy csók de én meghátráltam mert korainak tartottam pár óra ismeretség után..Aztán smsbe megkérdezte hogy akarok-e járni vele,mire én vissza irtam neki h még nem ismerem annyira!Ez után meg szakadt a kapcsolat köztünk!Nem jártunk össze!akkor voltam 14!Most 18éves vagyok 3év6hónapja van barátom,neki 4éve barátnöje!És még mindig kapok a sráctol megjegyzéseket!A barátnöje elött mondta hogy :"ö idöben eltud készülni látod?"ezt akkor mondta mikor vártam a ház elött a barátom!Aztán volt olyan h köszöntem a bnöjének és nem köszönt a csaj,erre ő ezt mondta a bnöjének:"mi a f*szért nem köszöntél neki?Nem hallottad hogy köszön?".Tegnap elött pedig szintén vártam a barátom és azt mondta hogy a barátom elég pontatlan mivel már 5perce vártam rá!Autóval jött értem barátom és erre a srác aztmondta h :"dobd ki a taxid és cserélj újra!"ezt én ugyértetem h dobjam ki a barátom mivel öt nevezte "taxinak"!ebben a helyzetben mit tehetnék?Felvenném msnre hogy beszéljek vele.. az gáz lenne?vki tud tanácsolni vmit? a srác 21éves!
2008. nov. 19. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátoddal szeretitek egymást és jó a kapcsolat akkor szerintem hagyd!DE viszont ha nem jó és nem annyira szereted akkor vedd fel msnre.Én ha szeretném nem venném fel msnre.Bár ezt igazán csak te tudod eldönteni.
2008. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a barátommal nagyon sok vita van ö 22éves!mostanába volt olyan h 2napig nem is találkoztunk mert nem volt kedve kimozdulni se..most kb 5napja nem vitáztunk semmin!én nagyon szeretem őt komoly a kapcsolatunk de a netes dolgaival többször nagyon megbántot és eljátszotta a bizalmam!visszakellett épitenem a bizalmat nagyon nehéz volt!és mai napig van amikor nem bizom benne pedig már abbahagyta a dolgait!köszönöm a választ!de még várok azért hátha volt vki hasonlo helyzetben!
2008. nov. 19. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök izgi lenne ha összejönnétek, de persze azért lehetne belőle balhé is.
2008. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen izgi az biztos de addig semmiképp nem lenne köztünk kapcsolat amig van barátom és neki barátnöje!meg nem tudom érdemes lenne-e feldobni ennyi évet,meglátom h mi lesz a vitákkal mert ezt igy nem lehet évekig csinálni.Zavaros az egész igy:S
2008. nov. 19. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!