Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden pasi így gondolkozik?

Soha kérdése:

Minden pasi így gondolkozik?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen ismertem meg a barátnőm "ex"pasiját.Összeakart vele hozni.Többször találkoztam is a fiúval.Még nem voltunk együtt de már ölelgetett és puszit adott.Majd ezelőtt 1 hete majdnem igent mondtam neki hogy együtt legyünk.De egy másik csaj figyelmeztetett,hogy a fiú kicsit nagyravágyó.Mert neki is ezekkel a sablonszövegekkel jött , hogy: épp most rád gondolok stb ... Beszéltem a gyerekkel és mondta , hogy igen is ő úgy választ párt , hogy 1x re több nővel hiteti el, hogy lehet köztük valami és én voltam az egyik ilyen hülye liba...Összevesztem velem..(..) Egyszóval minden pasi kb 10 darab nővel flörtöl egyszerre és azok közül választ ki 1- et hogy megdugja ?
2011. ápr. 3. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan annyi fiú csinálja ezt, ahány nő. Szóval nem kéne ennyire feministának lenni.
2011. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden fiú gondolkozik így, csak aki bizonytalan magában.

Aki magabiztos, jellemes és van önbecsülése, az kiválaszt EGY nőt, és ha megszereti, akkor megpróbálja elcsábítani. De csak egyet - akit szeret.

2011. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem de van benne valami... megértem aki ezt csinálja :D egyikkel majd csak összejön-nagyobb az esély így :D
2011. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!