Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van! Pasim nézegette sms...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van! Pasim nézegette sms eim, és meglátta h egy pasi ír nekem, aki szerelmes belém. El akar hagyni, vagyis gondolkozik, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

persze még mikor mutatta sms t és kérdőre ovlnt akkor sem vallotta be, hogy nézegeti néha az sms eimet, ez zavar, pedig azt mondta h ő mindent elmondana nekem.

És én nem akartam másik pasitól semmit, de még akkor kapta meg számom, mikor még nem is tudtam h szeret. Nem is találkoztam vele azóta h írt sms t. Írtam neki h ne hívjon, ne üzenjen, azóta nem teszi. és töröltem is a számát. Pasim nem hiszi el h nem akarok tőle semmit.


2011. febr. 17. 23:34
 1/10 A kérdező kommentje:

Felkelt, nem szólt hozzám, és haza akart menni, meg akartam vele beszélni és nem akartam hagyni h menjen :(

aztán felhívott és kérdezte h mióta tart a kapcsolatunk, pedig nem volt se találka, se csók, se szex.

Nem is akartam vele, nem is tudnék, mert családos ember, nagyon messze lakik, és máskor dolgozik mint én, sose találkozunk. lány nevet írtam be előszőr, mer sokat irogatott, de én hülye benn hagytam sms eket, és azt hittem pasim úgyse nézi, neki is azt mondtam h egy lány aki szeret, de aztán elmondtam h pasi, és az a legnagyobb baja, h szemébe hazudtam h lány. Anyu szerint ez egy ürügy, csakhogy szakíthasson velem. Valentinkor nem mondta h bldog valentinnapot, pedig csináltam neki mézeskalács sziveket. Meg folyton a volt nőiről beszélt, azt is mondta régebben h nem vagyok az esete, meg hogy mikor csinált valami huncutat azt mondta h volt nőjével is azt csinálta, ezek a dolgok bántottak engem, az zavarta h ezek miatt nem tudtam benne bízni, meg h féltékenykedtem, közbe meg ő is sokszor féltékenykedett, vagyis az volt ha még nem is mondta, sőt bizalmatlan is volt egyszer, mert azt hitte sz@rkavaró vagyok, pedig ártatlan voltam, szal én is mondhattam volna h bizalmatlan volt velem és rosszúl esett, de ez nem számít neki. Meg sokszor mondom neki h szeretlek, puszilgatom, szeretkezni szeretnék vele, de ő nem nagyon mondja h szeret, max annyit h akkor jól van és kész. Pont szülinapom előtt akar lelépni :(

azt isk érdeztem egyszer h volt e alkalmi kapcsija, azt mondta h nem, és később mesélte h volt egy, de már mondta nekem, hát nem igaz, mert letagadta :( ilyenek miatt nem hittem neki, de ő van megsértődve ha nem bízok benne, pedig néha elgondolkodhatna azon h miket mond, meg h jobban is kimutathatná h szeret :(

egym inőségellenőr is pimasz volt velem és lemondtam pasimnak, ő meg odament hozzá és leoltotta, ez jólesett. Még régen mondta nekem párom h ne legyek ugy valakivel h nem szeretem, erre meg mikor írt neki egy csaj és ő meg lerázta, mesélte nekem most h akkor még nem is szeretett, három hónapja együtt voltunk, és nem szeretett, tehát akkor hazudott nekem :(

2011. febr. 17. 23:36
 2/10 Stojkovic ***** válasza:
65%
Máskor ha szerelmet vall neked valaki, akkor töröld ki az sms-t.....Nem lesz bonyodalom.
2011. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

leírtam pasimnak ezeket mailbe, hogy mik bántanak? az hogy alig ölel meg, alig fogja meg a kezem, ritkán mondja h szeret, h zavar mikor áradozik más nőkről előttem h milyen jól néz ki, meg pont olyan mint amilyen az esete.

Meg ő hívott el engem fesztiválra és utána azt mondta inkább haverjával menne egy hétre, de nélkülem :(

volt nőjével voltak bulizni is, fesztiválon is, meg voltak közös képeik, meg az esete volt, sőt durva dolgot is megbocsájott neki, meg sok durvaságot megtett érte és velem meg apróságok miatt is egyből szakitana, mintha nem is szeretne :(

2011. febr. 17. 23:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyenen megbukni, mondd miért nem törlöd ki az ilyen sms-eket? És akkor te pl. mit tennél ha a pasidnál találná ilyet, és ugyanezt mondaná amit te neki?

Ha nincs köztetek tényleg semmi, akkor is, az ilyen elég zavaró lehet, nem kell megtartani az ilyen üzeneteket, ha meg van köztetek vmi akkor meg pláne nem... =)

23/L

2011. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt tartotok, hogy folyamatosan vádaskodtok egymásra, meg hazudoztok, akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Mindketten jobban jártok, ha nyugton hagyjátok egymást.
2011. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most este volt egy szép kérdés, és elég sokan írták oda, hogy inkább egy viharos érzelmes kapcsolat, mint egy jófiú.

Te melyikre vágynál?

2011. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég érdekes a helyzet.

Én a helyedben biztos nem tartottam volna meg az sms(ek)t. És már az elején tisztáztam volna, hogy foglalt vagyok és komoly a dolog.


Az egész helyzetet tekintve,ennek a kapcsolatnak így nem sok értelmét látom. Mindketten hazudtok a másiknak.

Ha valamelyik barátnőd lenne ebben a helyzetben mit tanácsolnál?

2011. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A dolognak két része van:

1: hogy te szerelmes sms-t kapsz, az gáz, és jobb, ha nyílt lapokkal játszol, bárki mellett is döntsél.

2: az, hogy a pasid csak úgy elolvassa az sms-eidet, az még gázabb, és ráadásul becstelen dolog is, ami később csak fokozódik. Jönnek az e-mailek elolvasása, a postai levelek felbontása, stb.

Ez alapból bűncselekmény, és én már csak ezért a tettéért is kidobnám!

Ennek jó vége úgysem lesz, még ha együtt is maradtok. Lépj, amíg nem késő.

2011. febr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmnek minden héten szerelmet vall valaki... eléggé féltékennyé tesz de neki én kellek és ez a lényeg. Szerintem ha a fiú engedély nélkül olvasta el az smsid ÉS még nem is hisz neked akkor neked kéne kidobni.
2011. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem totál hülye vagy és megérdemled a sorsod

Öcsém, ha nincs és nem is volt közöttetek semmit, akkor mit kell cigány módjára hazudozni, hogy lánynevet írsz be meg ilyenek??? A pasid helyében nálam nem a másik srác verte volna ki a biztosítékot, hanem ez a hazudozó cigány viselkedésed.

2011. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!