Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tehetnétek hol élnétek?

Ha tehetnétek hol élnétek?

Figyelt kérdés

London? Párizs? Madrid? Róma? Bécs?


Indkolj!!!!!(csakakkormegy zöldkéz:D)


2011. ápr. 3. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak közül kell választani?


Ha igen, akkor Róma! Mindegyikben volt már szerencsém járni. Róma hasonlít leginkább Bp-hez, na jó, Bécs is... de nekem Bécs túl "hideg", London és Párizs nagyon pörgős, Madrid meg túl mediterrán. :) Tehát RÓMA, mert ott majdnem itthon érzem magam.


Ha nem a felsoroltakból kell választani ,akkor nekem Velence (Olaszországban). Nagyon szeretem a hangulatát, békés, mégis zajos, kedves, szép hely. :)

2011. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a legszívesebben egy kis angliai városban laknék, hiszen ott nyugodt környezet fogadna engem, békés emberekkel, meg jó pub-okkal.
2011. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ha csak az előzőek közül lehet választani, akkor Bécs, mert tiszta rendes város, barátságos emberekkel.
2011. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább csak közelebb költöznék a munkahelyemhez... :D

Tényleg, én maradnék idehaza, ráadásul faluban, mert az jó.


A felsorolásból Madridot még nem tudom milyen, a többi négy közül London. A négyből ott találkoztam a legbarátságosabb humanoidokkal.

2011. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

London!


A kedvenc városom, szeretem ahogy van. :)


Vagy esetleg: New York City. A város, ami sosem alszik...ahogy én sem. :)

2011. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon bárhol, akkor Monaco-ban.

Indok: leghidegebb 8 legmelegebb 26 fok. Elég indok? Igazi kis paradicsom a riviérán. Jólszituáltság, biztonság, kedvező adófeltételek stb.

Ha Magyarországban gondolkodunk?

A Balatonnál. Mindegy, hogy hol, északi vagy déli part, de rálássak a vízre. Még az sem baj, ha nem saját vízpartos, de jó tavi panoráma van. Indok: imádom egyszerűen. Nem tengerpótlék nyaranta, hanem úticél. Télen meg azért tetszene, mert nyugalom van és ugyanúgy szép.


Vagy még egy verzió: kétlakiság. A legdélebbi spanyol tengerparton (pl Malaga) októbertől áprilisig. Áprilistól októberig pedig a Balatonnál. Indok: kihagynám a legutáltabb évszakomat a telet.

2011. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!