Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Élnétek Londonban?

Élnétek Londonban?

Figyelt kérdés
INDOKOOOOOOOOOOOLD!
2011. ápr. 8. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Szeretem a várost,az brit zenei és kulturális stílusokat.

Nagyon szép a város,főleg este.

Sok munkalehetőség van,és rengeteg jó elitegyetem van.

2011. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan még csak 15 vagyok, de igen, régi vágyam hogy egyszer kimegyek, ha nem is véglegesen.

Szeretem a nyelvet (és egyelőre elég jó is vagyok belőle), a kultúrát, és bár még nem voltam kint Angliában, de amiket hallok róla ismerősöktől...hát néha úgy érzem, hogy abban a pillanatban gyalog elindulnék.

2011. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Én laktam ott. Az emberek borzasztóak, ha láttál már savanyú, unalmas embereket... Persze tisztelet a kivételnek. A város szép, de nagyon drága minden. Az, hogy sok a munkalehetőség az nem teljesen igaz, sok a munkalehetőség, ha jó vagy, de ez minden ország minden városában így van. Nagyon drága a szállás is, a közledekés is, ami pedig feltétlen szükséges, mert London, nos... retkes nagy. :) Engem egy idő múlva őrületbe kergetett, hogy minden ház ugyanolyan volt, egyszerűen unalmas. Persze ettől függetlenül elképesztő város, nagyon éleveztem az ottlétt nagy részét, de nem, nem biztos, hogy élnék ott, akkor már inkább NY.
2011. ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Irány London Blog válasza:
100%

Igen élnék... élek :)

Meg lehet tanulni angolul, jobban lehet keresni mint otthon, a minimálbérből meg lehet élni. Munka az van, de nehéz szerezni, pláne ha nem beszéled az angolt.

Közlekedés, szállás drága, kaja az már otthon se olcsó :) ha ügyes vagy, akkor annyiból megkajálsz mint otthon.

Részletek a blogomon ;)

2011. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én itt élek :)

szeretek itt élni,főleg mivel rengeteg barátot szereztem már első nap a suliban,sőt,első barátom is itt van :)

2011. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!