Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kínzásokról?...

Mit gondoltok a kínzásokról? Mit tennétek ha olyan helyen, időben élnétek hogy veletek is megtörténhetne? Milyen lehetett azoknak akiknek át kellett élniük?

Figyelt kérdés

Még a mai világban is előfordul elég sokszor:


[link]


Régebbi módszerek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudomany..


2011. okt. 10. 21:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Indexes cikkből a lényeg:

A New York Times szerint a rabok egy részét a csuklójuknál fogva fellógatták, huzalokkal verték őket, és néhány esetben addig csavarták a nemi szervüket, amíg el nem vesztették az eszméletüket. Több fogvatartottal szemben elektrosokkot alkalmaztak, szisztematikusan kínozták őket.

2011. okt. 10. 21:58
 2/12 anonim ***** válasza:

hát már milyen lehetett volna. :)

sz_rabb mint a halál, pont azért csinálták.

2011. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha én akkor éltem volna, tuti én lettem volna a szexi domina hóhércsajszi
2011. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A halálnál biztos mert az ha nem fáj akkor olyan semmilyen lehet.
2011. okt. 10. 22:22
 5/12 anonim ***** válasza:
A zsidók és amerikaiak tesznek ilyesmit, illetve ők a felbújtók. Aktuálisan most Egyiptomban ugrasztják egymásnak a különböző vallásúakat, de minden háborúnak okozói. Az áldozatoknak rossz. Az elkövetők velejéig romlott gonosztevők, a maguk nyereségvágyából a többi fajt alacsonyabbrendűnek tekintik. (L. Kertész Ákos zsidó szerint a Magyarok alacsonyabbrendűek)
2011. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2.vh-ban volt olyan hogy a gyerek foglyokat is kínozták.

Pl. kutyákat uszítottak rájuk amik direkt a nemi szervekre mentek.

2011. okt. 10. 22:48
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
aww azt megnéztem volna<3
2011. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2011. okt. 13. 17:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy értette hogy egy bunkó szadista, aki szereti nézni mások kínját.
2011. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem megráz az ilyen, rosszul érzem magam tőle, és fel nem foghatom, hogy mire jó. Főleg, hogy még tetsszen is valakinek, mint a hibbant "szexi hóhércsajszinak". Van, hogy el is sírom magam egy-egy különösen brutális dolgon, és szó szerint hányinger jön rám. Nem nekem való ez.

De ha belegondolok, sok helyen még ma is élő hagyomány, hogy a lányoknak megcsonkítják a nemi szerveiket, "természetesen" érzéstelenítő nélkül, fertőzés veszélye mellett. Szerintem ez ugyanúgy kínzás, bár úgymond nem arra lett kitalálva. Örülök, hogy ezen nekem nem kell átesnem, és remélem soha nem hoz olyan helyzetbe az élet, hogy bárki is kínozzon.

2011. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!