Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért reklámozás az, ha...

Miért reklámozás az, ha valamit ingyen ajánlunk fel?

Figyelt kérdés
Akárhányszor beírok valakinek tanácsként, hogy szívesen megcsinálom neki ingyen, kitörlik. Ez nem reklámozás, hanem kölcsönös segítségnyújtás lenne, olyanoknak akiknek nincs rá pénzük. (hajvágás) Elkeserítő. Hirdetésekbe sem tudom feladni sehol, mert nincs ilyen kategória. Meg vagyok lőve. Bezzeg amikor ajánlok egy sampont vagy fogkrémet név szerint, az mehet, az nem reklám. :(((
2011. ápr. 5. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Azert torlik, mert nem csak az az ember olvassa el, akinek ajanlod az ingyenes szolgaltatasodat. Kerdesed masodik felere nem tudom a valaszt. Lehet, akkor nem irod oda, hogy fodrasz vagy, mikor ingyenes fogkreme ajanlasz. Az is lehet, hogy csak egy par embernek szurja a szemet pl. az ingyenes hajvagas, es jelzik a moderatorok fele.
2011. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!