Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az minnek számit hogy ha...

Az minnek számit hogy ha Disco-ba belém kötnek és ki szaladunk az ajtó elé és verekszünk egy kicsit és idegesitt és a késsel megszúrom kicsit és bele hal az illető a sérőlésbe? Ha nem terveztem azt hogy megölöm az ellenfelett?

Figyelt kérdés
Persze nem vagyok gyilkos sem elme beteg csak szeretném tudni erre a kérdésekre a választ!
2011. ápr. 5. 17:33
 1/10 Dave46 ***** válasza:
100%
Ezt milyen nyelven írtad?
2011. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Magyarul !!!!

de a kérdésrekértem a választ nem hogy milen nyelven írtam!

Arról nem tehetek hogy pár SZELLEMI FOGYATÉKOS nem tud olvasni !!!!

2011. ápr. 5. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Hirtelen felindulásból elkövetett emberölés...ugyan úgy gyilkosság, sőt, a kis sebbe is bele lehet halni. Vagy mit akartál? Megvágni a kisujját? Képzeld egy egyszerű comb szúrásba/vágásba is bele lehet halni. Szerintem olvasd el mit is akarsz tenni, és előbb gondolkozz.
2011. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy itt ott vannak benne magyar szavak, de ez nem magyar nyelv, az biztos!
2011. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

MONDOM HOGY NEM VAGYOK GYILKOS,ÉS SEM IDEG BETEG!!!!!

ÉS TUDOK ÍRNI HA AKKAROK!!!!!

2011. ápr. 5. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem más, mint roma gyerekcsíny, ha az ellenfeled nem roma. Ha véletlen te nem lennél roma, de az illető az, akkor rasszista alapon elkövetett brutális gyilkosság.
2011. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

és a késsel megszúrom kicsit és bele hal

Akkor belehal, te meg gyilkos leszel

2011. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az gyilkosság. Ha meg kicsit verekedtek, mi a taknyon csúszó nyavajáért szúrod meg? Férfi az ilyen? Menj el küzdősportot tanulni, több idő, de nem csuknak le miatta. Ha meg ez sem jó, akkor viperát, vagy sokkolót vegyél, az kevesebb eséllyel halálos.
2011. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi meg tudunk válaszolni, ha akarunk (és nem aKKarunk).
2011. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!