Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok party rock, LMFAO...

Hol tudok party rock, LMFAO cipőt vagy pólót venni?

Figyelt kérdés
LMFAO ha valaki nem ismeri akkor: http://www.youtube.com/watch?v=KQ6zr6kCPj8
2011. ápr. 5. 19:49
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
52%

A szokásos szöveg.

Engem amúgy különösebben nem érdekel,azt hordasz amit akarsz,csak röhej már ez az egész.

Most bejött ez az elemefáó,direkt rákerestem itt hogy majmolják-e már és akkor látom ezt a kérdést.

Miért nem lehet bemenni a helyi plázába,boltokba és ott vásárolgatni,megtalálni a saját stílusod,miért kell az aktuális divatbandának a szar cuccait megvenni,csak azért hogy 2 hétig menő legyél?

Mellesleg egyéni vélemény,hogy ezeket a cuccokat nem a helyi kisboltokban árulják,vagy ahol árulják ott sem két forintért,valamint ami egy ilyen klipben valakinek jól áll,az általában utcai viseletként inkább vicces mint jó.

Konkrétan ha velem valaki szembejönne ilyen elemefáó szettben,kiröhögném.

2011. máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%

de és ha neki ez tetszik? nem értem minek kell beszólni... ha véleményed van más - ismeretlen - szokásairól fojtsd magadba, senkit sem érdekel, h lehúzod más öltözködését. az 1 dolog h én se venném, de csak azért mert nem jön be ahogy kinéznek. egyébiránt a zenével semmi bajom, sőt minden számuk megvan, akkor én is majmolom???

mi vagy te kutya? dugulj be ha csak ugatni tudsz.

2011. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
56%

Figyelj,igazad van,nem ismerem a srácot,látatlanban hülyeség ugatni.

Egyszerűen csak baromi ellenszenves ez az egész divatolás, állítólag ebben az országban szarul élnek az emberek,mégis ha kimész egy nagyobb város sétálóutcájára,olyan emberek jönnek szembe,mint akiket épp egy divatszalonból szalajtottak.

Mintha kötelező lenne megvenni az épp legjobbnak titulált cuccokat,mert ha nem az van rajtad,akkor a gazdag nyomorék csajok megjegyzik,hogy nincs stílusod..

Szánalom,mindenki csak a külsőségekre ad és az alapján ítél.

És én ezt 18 évesen mondom,mert én képes vagyok átlátni ezt az egészet és nem megyek minden trend után mint valami birka.

2011. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
56%

én se nagyon adok a divatra, és csak halkan mondom, 2 ok miatt jár a sok tajparaszt 110e Ft-értékű frottírral a testén, mert vagy anyuka úszik adósságba, mert hitelt vett fel és abból ad/vesz az okos kisfiának/lányának, vagy azért mert az okos kisfia/lánya vett fel és az anyja fizeti. ezért. mert ilyen iq betyárok. nem tudom merre jársz h a sok divatb[u]zi azaz divatle[z]bi leszól de nyugodtan meglehet kérdezni, h neki miből van :D ha azt mondja dolgozik, nyugiba röhögd pofán ;) mert h nem dolgozik az 7szentség.

ammeg alacsony összegből is lehet jól kinézni, és nem outletre gondolok :)

és mondjuk 1 ilyen PR cipő, póló nem sok pénz, több mint 1 átlagos csuka, de még így se sok :) nekem 1 hó lenne csak plazmaadásból.

2011. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
mellesleg én is csak 19 vagyok :)
2011. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
18 évesen átlátod? Nevetséges XD
2011. jún. 3. 16:11
 17/31 anonim válasza:

Én is szeretnék ilyen szemcsit csak úgy hogy legyen mert jól néz ki és lehet vele hülyülniés nem vagyok gazdag és aszüleim se azok de az előző 18-19 éves emberek mi a f*szt

képzelnek magukrol lehet h nem divatmajmok (én se vok az és csak hülyülésből vennék szemcsit) de attól még nem kell másról azt feltételezni és mi az h biztos nem dolgozik?

Miért ne dolgozhatna?? Rendbenvan nem vagytok divatmajmok de k*rvára beképzeltek ha azt hiszitek mindent és mindenkit átláttok

2011. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
2011. jún. 8. 18:48
 19/31 anonim válasza:
[link] it tudtok eredeti pólókat rendelni minden van it öv cipő póló nadrág napszemcsi (csak megsugom máskor keresétek az előadók websiteját)
2011. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

PÓLÓK :


[link]


-------


[link]

2011. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!