Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valami alapja ennek a...

Lehet valami alapja ennek a "rémhírnek"? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

Szóval az egyik közösségi oldalon terjed egy hír az Ázsia centerről(ahol amúgy eddig csak egyszer jártam,de a pletyka mégiscsak foglalkoztatja az emberek java részét).

Tehát a történet ez lenne:


[link]


2011. ápr. 6. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez a pletyka tavaly az egyik miskolci kínai üzletről is terjengett.Volt aki hitte, volt aki nem.Hogy igaz volt-e senki nem tudja.A lényeg, hogy azóta nem merek bemenni egyedül.
2011. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Talán csak egy lejárató kampány,de én ebben az országban már bármit el tudok képzelni.
2011. ápr. 6. 12:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Az ázsia center az mi az a kínai bolt????

(bocs hülye kérdés de még így nem igazán láttam kiírva...)

2011. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez kamu.Szolnokon is ugyanez a hír tejengett az egyik kínai üzletről.
2011. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,mondhatni. Egy pláza nagyságú bazinagy kínai "bolt" Budapesten.
2011. ápr. 6. 12:46
 6/14 anonim ***** válasza:

Meg Kecskemét egyik kínai boltjáról is terjengett egy ilyen pletyka. Városi legenda csak.

Úgy tudom, hogy tönkre is vágódott az az üzlet és bezárt.

2011. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Köszi az infót...

Szerintem ha valakiből ki akarják szedni a szerveket azt este egy sötét sikátorba is megtehetnék...vagy egy metró megállóba...az emberek úgysem segítenének az áldozatnak, hanem csak a fejüket csapnák el,másra nem képesek.


Én jártam a kínai piacon is (józsefvárosin) tök egyedül, nő létemre. Ott max megnéztek és mosolyogtam rájuk, de egyáltalán nem is éreztem azt hogy jaj most le fognak ütni.


Én a kamerákat szoktam megnézni, mert már nem egyszer vettem észre hogy a kínai üzletekben úgy van felszerelve hogy "belássanak"...azt viszont nem tolerálom...

2011. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a kínaiaknál ez a módi... :D
2011. ápr. 6. 12:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt ezen felröhögtem!

"az Ázsia Center próbafülkéjében elkábítottak egy lányt, és lenyírt hajjal, kábultan találtak rá. Szervkereskedelem?"


Ellopták a haját = Szervkereskedelem?? Mivan?! =)

Másrészt a post később hivatkozik egy bizonyítottan hoaxra is:

[link]


Így, gondolom, ez is az, és ha elég sokan rémisztgetik ezzel egymást, feltételezem ez is felkerül az index oldalára a hoaxok közé

2011. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Régi történet ez is, több kört is futottak vele...


2011:

[link]


2010:

[link]


2009:

[link]



És az emberek beveszik, gondolkodás nélkül...

2011. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!