Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki tetszik de...

Zoltan119 kérdése:

Van egy csaj aki tetszik de van pasija . Szerintetek mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit
2011. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megvárod míg szakítanak és tiéd a pálya!:D
2011. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pont egy ilyen pasi udvarol nekem. tíz éve tetszem neki, de türelmesen megvárta, míg elválunk. tíz évig nem is tudtam, hogy figyel engem. ki tudja mennyit ábrándozott rólam. közben neki is volt egy párkapcsolata, ami szétment.

ne csinálj semmit, nem szabad egy kapcsolatot szétbontanod, még talán téged fog a csaj hibáztatni valamiért.

2011. ápr. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a harmadik válaszolónak
2011. ápr. 7. 16:22
 5/7 A kérdező kommentje:

így áll a helyzet : egy osztályban járunk , gyakran megyünk eggyüt haza , meg van az email címe , a facebookja ,

a hi5-ja de semmi több !!! :(

2011. ápr. 7. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok, köszönöm, hogy reagáltál rám

ezt a pasit, aki most kerülget engem, mindenféle meleg meg kevésbé meleg tájakra zavartam volna, ha beleártotta volna magát a házasságomba. nem sejtettem, hogy szétmegyünk a férjemmel. a mostani udvarlóm valószínűleg gondolt arra, hogy semmi értelme közeledni hozzám akkor, amikor nagyon szeretek egy másik férfit. volt annyi intelligenciája.

ha akkor beleüti az orrát, a mai napig meg tudnám ölni, hiába érteném, hogy akkor is szeretett.

igazán kívánom neked, hogy helyes lányt találj magadnak, lehet, hogy hasonló lesz a jövőd, jövőtök, mint a miénk, lehet, hogy nem, de akit találni fogsz, nem véletlenül őt találod. vigyázz majd rá

szia

2011. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja, és még valami

volt egy ismerősöm (nő), aki egy pici egy vagy két éves gyermek mellől szerette el az apját az anyjától. mintha nem futkosna százezer más hasonló férfi a világban. három évig azt hitte, micsoda hatalmas a boldogság, aztán egyszercsak a pasi összeköltözött a kettejük közös kolléganőjével.

ugyanazt kapta vissza, amit adott, azzal a különbséggel, hogy ő nem volt kisgyerekes anya. érted.

ha azt a lányt elszereted a fiújától, mi a garancia, hogy veled nem csinálja meg ugyanezt, azaz ha képes otthagyni érted a pasiját, akkor téged ugyanennyire képes lesz.

sajnos ilyen a világ.

2011. ápr. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!