Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 vok és az osztálytársaimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vok és az osztálytársaimnak már mindegyiknek bakker. Van pasija nekem meg tetszik egy srác és tökjoba voltunk meg minden aztán egy csaj jött a suliba és vele kezdett járni. Tudni akarom milyen egy csók, és most nyáriszünetben kivel jöhetnék össze?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 22:43
1 2
 1/13 DöfiDákó ***** válasza:
100%
Legalább jól nézel ki ?:$ Mert akkor sok mindenkivel :D
2011. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
pl velem össze jöhetsz
2011. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

úristen! még nem volt senkid? de gááááz!

úgy tűnik te is csak azok a libák közé tartozol, akik azért akarnak pasizni, mert mindenki azt csinálja. nem vagy még elég érett ehhez, ha így állsz hozzá az egész dologhoz.

egyébként arról, hogy milyen egy csók csak minden második tinimagazinban olvashatsz.

2011. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
b#zdmeg ha te magazinból tudtad meg ,h milyen akkor az elég gáz egyébként az se lehet túl éredt aki gáznak tartja h nem jártam még senkivel...
2011. júl. 25. 22:52
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

1: te mivel vagy különb, ha innen akarod megtudni? és honnan veszed, hogy én onnan tudtam meg? láttam egy csomó újságban, hogy vannak ilyen cikkek...

2: ismered az irónia szót?

2011. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ha te ilyen magazinokat olvasgatsz hát légy el magaddal egyébként te eddig hány emberel voltál és eggyáltalán hány éves vagy?
2011. júl. 25. 22:58
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

nem olvashatok ilyeneket, volt legfeljebb öt darab belőlük, és mindegyikben szerepelt. egyébként meg öles címekkel van kiírva, de gondolom a tanácsadás rovat is tele van vele.

18 vagyok, ha ennyire érdekel és egy éve van barátom.

2011. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Rettenetes, hogy ez a liba magyar érettségit fog a kezébe kapni....Miért van az, hogy 10 éve, amikor én voltam ennyi idős, még szégyen volt az ennyire rossz helyesírás? Erről a mérhetetlen bunkó stílusról már nem is beszélve...
2011. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Figyi ha az a srác majd szakitani fog azzal a csajjal(egyszertuti) akkor te beevágodsz és foglalkozol a fiuval de ne tulozd el mert akkor meg fog utálni.Probáj vele többet lenni és ha te célozgatsz felé és ő is feléd akkor szerintem vedd a bátorságod és kérdezd meg tőle hogy jártok-e.Ha már öszejötetek akkor mege gy párnapra rá jöhe a csók. ;) Ha nem tod hogy kell akkor most elmondom.Pörgezsd a nyelved abba az irányba amejikirrányba ő kezd ;)utána ugy is ráérzelmajd ;)

Remélem segitettem ;)

2011. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a negatív válaszokat is mert már egy hete szart álmodom és most legalább kiírhattam magam.Mindenki aludjon jól,főleg az utolsó író.
2011. júl. 25. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!