Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedés. Szertintetek?

Verekedés. Szertintetek?

Figyelt kérdés
hogy kezdjem el? még sose verekedtem. de msot nagyon ugynézki hogy eztis elkezdem sajnos. szerited kienk van több esélye én elég vékony vagyok az "ellen" fél pedig elég nagy darab de ezallat azt értem hogy dagadt.
2011. ápr. 6. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ellenfélnek, amúgy az az igazi győzelem, amit szóban megnyersz.
2011. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SzerTintem szerezz be egy boxert vagy egy tonfát, azzal csapkodd meg.
2011. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Protip: egyet belebaszol a nyakába, jó eséllyel el is töröd.

Jó még a hererúgás vagy sípcsontrúgás is.

Dagadtnak felfogja az ütéseket a zsír, ezért a gyengébb részeit támadd.

Feltehetőleg lassú így ha tudsz térj ki vagy ugorj el ha támad.

NE HAGYD HOGY ELKAPJON MERT ONNANTÓL LENYOM A SÚLYÁVAL. És te se akard elkapni, inkább üss meg rúgj.

És ORDÍTS AMIKOR TÁMADSZ, ATTÓL MEGHÖKKEN.



és kezdj el járni utána valami harcművészetet tanulni. sok sikert.

2011. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
régen thaibox-oztam kb 3om honapig... de nemtudom az abaj nem vagoyk biztos magamban
2011. ápr. 6. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a tanárok ne tudják meg... De te nem Diósgyőri vagy véletlenül? :DDD
2011. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem.:D nem sulis verekedés hanem volt bnöm testvére elkezted nekem csak ugy k*rva anyázni meg mdienn....ki a g*cim ö...
2011. ápr. 6. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
tutira nyersz ha: először orrbavered ettől bekönnyezik kicsit gyengul aztán meglököd mikor jönne vissza egy állbaverést adhatsz neki utána pedig majd ahogy jön...sok sikert!
2011. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszia biztatást. de am nem ugy szokot lenni ha megversz valakit hogy visza jön spnaokal aztán öszevernek téged?
2011. ápr. 6. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:

de sajnos így van visszajönnek majd 20an

multkor pont az egyikosztálytársam verekedett egy csaj miatt és a lukácsos gyerek elhívott 20 srácot hogy ha mégis az osztály.-am nyerne akkor verjék meg végül mégis a lukácsos nyert

2011. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!