Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányok nem csak baba korukba...

A lányok nem csak baba korukban szopnak?

Figyelt kérdés
9 évs vok és úgy tom h csak baba korbna szopunk d e ma suliban azt mondta a tanárbá h a nők is szopnak. a nők hogy szopnak és nkik is kel tej? miért? nem elég babakorban?
2011. ápr. 6. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az nem tej, hanem tely!
2011. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Az nem uyg szopás ird be googlebe h orális kényesztetés
2011. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj és ez miért jó?:S fúj ed undi...
2011. ápr. 6. 19:43
 4/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg apádat
2011. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ez qurvajó.
2011. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
XDXDXDXDXD de mért mondod neki hogy írja ezt be?:D 9 éves:D normális vagy?XD
2011. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az nem kényesztetés, hanem kényeztetés :-)

Azért mekkora f@sz a tanár, hogy 3. alsóban a szopásról beszél. Az én időmben még a csöcsökről sem volt ennyi idősen beszélni, nem hogy a pippantásról. Na mindegy úgy látszik öregszem.

Kérdező, nem udi az, majd 10 év múlva nem lesz undorító, de fiatal vagy még ezekhez a dolgokhoz. Míly szörnyű dolog az internyet!....

2011. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
most akk a baba h szültik? a ányok szájába v lentibe kel tenni? :S
2011. ápr. 7. 16:19
 9/13 anonim ***** válasza:
A lentibe, de nem mindegy melyikbe :-D. És ott is kell hagyni a végén, ha a szádba veszed abból nem lesz gyerek. De ráérsz te még erre. :-)
2011. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ot kel hagyni a végén??? a fiúnak nem kel töbé?:S nem értem.. én nekem is kel csinálnom ezeket majd mind? mikor?
2011. ápr. 7. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!