Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emberi húsevés kérdése?

Emberi húsevés kérdése?

Figyelt kérdés
Az emberi történelemben volt már arra példa, hogy valaki megette a saját húsát? (konkrétan önfenntartás céljából.)
2011. ápr. 6. 19:38
 1/8 anonim válasza:
53%

Sajnos volt... A 70-es években volt egy rögbicsapat (asszem), akiknek lezühant az Andokban a repülégépük. Sokan meghaltak, a mentőcsapatok már feladták a keresést, közben nekik elfogyott az élelmük és sajnos kénytelenek voltak a halottak húsából enni. Szörnyű lehetett...

Ha érdekel, írtak róla egy könyvet is és film is van róla : Életben maradtak. A film nagyon durva.

2011. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyanról már hallottam,és nem is olyan égen volt a sprektumon egy dokumentum film,hogy hogy oldották meg az emberi hús fogyasztását,hogy életben maradjanak.

De soha nem hallottam olyanról,hogy valaki a saját húsát ette volna meg.. Az ember erre ösztönösen nem képes..Hiszen nem is lenne értelme..Levágná a karját,hogy megehesse,hogy életben maradjon,de semmit nem ér,mert elvérzik és így is úgy is meghalna..

2011. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első..

Nem olvastad el a kérdést rendesen..Nem az volt a kérdés,hogy voltak-e akik ettek ember húst,hanem hogy volt-e olyan aki a saját húsát ette meg,hogy élhessen..Ilyen nem volt..mint írtam nem is lenne értelme..

2011. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Kedves harmadik :)

Bocs, már kicsit fáradt vagyok.

2011. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves első..

Nincs semmi gond,,ne félj nem foglak ezért megenni :):)

2011. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az x menből a farkas az megette már sokszor a saját húsát hogy ne halljon éhen. persze neki ez visszanő.
2011. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szervezet, ha éhezik, lebontja a saját fehérjéit, alkotóelemeit, ha úgy tetszik, húsát, hogy energiához jusson.

Tudom, nem kapcsolódik szorosan a kérdéshez, de valami olyasmi... :)

2011. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hátha nem tud mást tenni akkor...
2011. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!