Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakmák vannak amikhez...

Milyen szakmák vannak amikhez nem kérik a 10. osztályt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

szakma szinte semmi.

el lehet evickélni 8 osztállyal mint segédmunkás, betanított munkás, rakodómunkás..... de ezek mind minimálbéres dolgok, az meg a mai világban mire elég?


hallgass rám, csak jót akarok. tedd le az érettségit, sokkal többre viheted. énis most kezdem el szeptemberben, mert már meguntam, hogy lassan 7éve robotolok egy gyárba minimálbérért.

2011. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképpen én jelenleg két éve élelmiszer tanulok de egyáltalán nem megy és nem is szeretem ezt a szakmát,nem akarom kitanulni mert nem érdekel egyszerűen. A ruházatira gondoltam még de oda meg állítólag csak jó tanulókat vesznek fel Pécsen. :/ Mondjuk kicsit utána néztem a dolgoknak neten és hát Növénytermesztési,kertészeti és növényvédelmi technikushoz csak 8 osztály kell ami ugye megvan. De ilyesmi csak legközelebb Budapesten van:S Esetleg a parkgondozás ahhoz nem kell semmi. Ezek pl. érdekelnének csak Pécsen nincs ilyen szakma féleség,vagy is nem tudok róla:S
2011. ápr. 10. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!