Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lefog járni április végén a...

Lefog járni április végén a személyim és már most elakarom intézni a cseréjét?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy akkor a régit bevonják, és helyette egy papírt adnak vagy mivel tudom magam igazolni?
2011. ápr. 7. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A régit bevonják és újat adnak, semmi komplikáció.
2011. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ADnak egy ideiglenes személyit, ami pont úgy készül, mint a lakcímkártya, ott helyben 5 perc alatt megkapod, amennyiben bemutatod a befizetett 1500 ft-os csekket. Ezután kb két hét múlva vissza kell menni (nem értesítenek), és az ideiglenes kártyád helyett megkapod az újat.
2011. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pontosabban annyi az egész, h bemész, kapsz egy ideiglenest, meg egy papirt, helyben be is tudod fizetni az 1500 ft-ot, megkérdik, h értesítsenek-e, kiválasztod, hogy hogyan, megadod az adatokat... megkérdik, hogy postán, vagy személyesen? ha bp-i vagy akkor a visegrádi utcába kell menned, három nap alatt kész, posta egy hét..
2011. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én épp tegnap voltam, és úgy volt, ahogy leírtam. Egy ismerősömnél is így kellett, ő teljesen máshová ment. (előző előtti vagyok) De persze elképzelhető, hogy mindenhol kicsit másképp csinálják, nálunk a szomszédban van a posta, oda át kellett menni befizetni a csekket. Ahol messzebb van, vagy olyan a rendszer, ott lehet helyben si fizetni, régebben nálunk is lehetett, csak azóta új helyre költözött az okmányiroda. Pár éve még úgy működött, hogy beálltam a sorba, ha odaértem, mondtam mit szeretnél, csináltak képet, befizettem helyben, adtak egy a4-es papírt, majd kb két hét múlva postázták.
2011. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!