Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a mai lányok?

Miért ilyenek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Én is az vagyok,de nem ilyen! Ma voltunk az egyik pataknál szemetet szedni az osztállyal meg egy másikkal(jótékony célból) és a lányok többsége ott vinnyogott, hogy ő nem fog ilyen mocsokba nyúlkálni meg a tanárok direkt mondták , hogy olyan ruhát vigyünk amit nem kímélünk. Erre ők meg azért is kiöltöztek a legújabb rucijukba. Míg én a haverjaimmal simán turkáltunk a sárba , akár csupasz kézzel csak, hogy megtisztítsuk a területet. És ráadásul élveztük is mert kicsit tudtunk hülyéskedni is. Szóval nem tudom miért kell így viselkedni!
2011. ápr. 8. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben az élet majd megneveli őket. Fiatalok, és komolytalanok. Ennyi. Te komolyabb vagy.
2011. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
f*szravágyó k**va p_i_c_s_á_k!!!!
2011. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mert ma ez a divat, ez a menő.Aki nem ilyen, az hülye, régimódi, egyszóval senki. Mellékes, hogy az ún. senkikből lesz is valaki, nem csak útszéli k....

Szóval ne foglalkozz velük, olyanok amilyenek,és tudom, hogy idegesítőek, nálunk is a fél osztály ilyen, a fiúk meg kb. ugyanazon a szinten vannak, de gondolj arra, hogy ők nem a barátaid, suli után talán nem is látjátok egymást többet, míg a normálisakkal, a barátaiddal akkor futhatsz össze, amikor akarsz.

2011. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én osztályomban is a lányok többsége rinyagép, van 1 fiús és egy olyan aki jófej, de könnyű felhúzni. A rinyagépek azt hiszik, h Dzsásztin B.uzi hullik majd a karjaikba pedig, majd ők húzzák a rövidebbet. Ne törődj velük! Vagy benő a fejük lágya, amit észre lehet venni, vagy a béka feneke alatt végzik(vagy még talán a sarkonXP).
2011. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!