Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pénz fontosabb mint az...

A pénz fontosabb mint az egészség? Legalábbis a szüleim szerint.

Figyelt kérdés
Valószínű,h méhnyakrákom van. 21éves vagyok,dolgozom s levelezőn egyetemre járok,én tartom el magam. Anyáékat emgkérdeztem,hogy segítenének e anyagilag,ha esetleg kéne orvosra a pénz,s teljesen kiakadtak,s azt mondták oldjam.Pedig nagyon jól állnak anyagilag,smemi hitel,mindegyiknek saját 8 mllós kocsi,nagy ház...szinte luxuskivitelben.Ha gyerekem lenne és beteg lenne tuti eladnám a házat,a kocsiakt és ennék egy lakást,csak h a gyerekemet megmentsem. te h látjátok?nagyon összvezstem velük..nem hiszem el h a pénz ennyire el vette az agyukat.mki mondja már nekik,nagysuülők is..de ők egyszerűen nem veszik észre!! mit lehet tenni? sztetek se normális ez a helyzet?? amikor szegényebbek volak sokkal odaadóbbak és megértőbbek voltak. msot meg egyszerűen rájuk se leehet ismerni.
2011. ápr. 8. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha ez komoly akkor nagyon sajnállak, de tényleg.
2011. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :( csak sírok sé sírok,és sorba szívom a köcsög cigiket:((( talán az lenne a legjobb ha belehalnék,és tlaán emghatná őket,és észbekapnának,bár lehet az is csak 1.2 napig tartana.. nm tudom elhinni! komoylan.inkább élnék az utcán egy szakat aluljáróban,csak ha gyerekem életét megmentsem!!!!!!!!!!
2011. ápr. 8. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez botrány, az ember tragédiája.. :((( Én szégyenlem magam helyettük.
2011. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy a te álláspontod a normális, sajnálom, hogy ez van nálatok :( Remélem, jobban leszel mihamarabb.
2011. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy oldd meg egyedül?? Nem fogták fel hogy rákod van?? Már bocs de az ilyen "emberek" miért élnek??

Én a helyedben soha többé nem állnék szóba velük, nem hívnám, nem keresném őket, az ilyenek csak terhére vannak az embernek akármilyen közeli rokonok legyenek.

2011. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez bánt s legjobban,h nem értik meg h ők nem gondolnak normálisan!! hiába mondják nekik a nagyzsülők? elvesztettek mindent,nincsenek barátaik,senkijük..pedig nem mindig volt így,amikor nem volt ennyi pénz,mindne szép volt és jó... el vannak ezek ketten,minden hétvéégn wellnes,jakkuzzi a fürdőbe! nyáron 3xmennek nyaralni.. az életben az emberi kapcsolatok a legfontosabbak s az egészség. nem értem h jutottak idáig... :((
2011. ápr. 8. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nézd, a szüleid lelkiszegény emberek, ezt már mindenki megmondta itt, én csak eggyet tudok érteni velük. De ha méhnyakrákod van akkor dobd már el azt a fránya cigarettát! A szüleid annak ellenére hogy nem túl szimpatikus emberek lehet hogy mondták annak idején hogy jó lenne nem cigizni? Igen, a szüleidnek segíteni kéne egy ilyen helyzetben, de te is tudsz (vagy már csak tudtál volna?) tenni a rák ellen.
2011. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne félj, lesznek még ők öregek és betegek és akkor majd rájönnek mekkora hatalmas hiba volt cserbenhagyni a gyereküket. Fognak ők még majd tőled segítséget kérni, akkor tuti hogy jó leszel náluk... Te fogsz majd dönteni hogy mindezek után segítesz e nekik vagy sem.

Neked pedig mielőbbi gyógyulást kívánok.

21:37 voltam.

2011. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon durva, simán rájuk gyujtanám a házat.
2011. ápr. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!