Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetek pénz? Egy...

Hogy szerezhetek pénz? Egy telefonra gyűjtök, és Karácsonyra szeretném.

Figyelt kérdés
Szóval, kinéztem magamnak egy telefont. Sajnos még előfizetéssel is 70 000 Forint... Tehát elég drága. Karácsonyra szeretném, gyűjtök rá. Diákmunkát nem tudok vállalni, még nem vagyok 16 éves. Már összeszedtem egy rahedli könyvet, amiket el szeretnék adni. Hol tudom ezt megtenni? És hogy tudnék még pénzt szerezni?
2011. nov. 26. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A könyvekkel nem sokra mész.Előfizetéses telót 18 évesen vehetsz.
2011. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De Karácsonyra kérném.
2011. nov. 26. 15:49
 3/9 anonim válasza:

Vaterán esetleg el tudod adni a könyveket.

Egyébként 15 éves is dolgozhat szülői beleegyezéssel, csak nem vállalhatsz éjszakai munkát. :)

2011. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az a népvakítás, hogy dolgozhat 16éves csak az a probléma hogy állást nem kínálnak nekik.:)


15évesen pedig csak iskola szünetekben dolgozhat szülői beleegyezéssel.

2011. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia Fiam! Hát anyuval megbeszéltük a dolgot. Ha matekból és magyarból kijavítod az egyeseidet, mert az a 6 egyes nem jó! Akkor talán megkaphatod azt a telefont használtan. A múlt kor már megbeszéltük ,hogy nincs számító gépezés szombaton hanem tanulás van! Ez még egy indok a telefon ellen. Azt ugye tudod ,hogy a számítógép megjegyzi a jelszavadat. A böngészőt néha bekellet zárnod.

Ha még egy panasz lesz rád akkor nincs telefon!

Szeretettel: Apu

2011. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
xD ez jó nem tudom ki hülyül xD
2011. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elne hidd szoktak hülyülni xD
2011. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
xD Ott kezdett gyanús lenni, hogy magyarból kitűnő vagyok, matekból pedig EGYELŐRE nincs egyesem... xD
2011. nov. 27. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma már kaptál egyest! A matematika tanárod! Gyere korrepetálásra!!!!
2011. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!