Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rúgtál már tökön valakit?

Rúgtál már tökön valakit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem...
2011. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem....de ami késik, nem múlik..
2011. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morfologus ***** válasza:
100%
Hülye vagy? :) Mindennek van határa...
2011. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen..4évesen kivették a mandulámat..a műtőben az egyik asszisztens leült a székbe,az ölébe vett és rákulcsolta a lábait a lábamra,a kezeit a kezemre...már akkoris orvosfóbiám volt,minden áron menekülni akartam és sikerült is..mikor a doki közelebb jött,addig rugdosódtam,míg sikerült kicsavarnom a lábam az asszisztenséből és azzal a lendülettel tökönrúgtam a dokit...véletlen volt,de sikerült kiszaladnom...aztán másodjára már nem menekültem:S
2011. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 habibi ***** válasza:
igen, a tesómat (szegénynek nagyon fájt ) és az egyik fiút aki tetszett :P (mit mondjak, nem jöttünk össze)
2011. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. De engem már majdnem rúgtak. 13 vagy 14 éves voltam, mikor osztályfőnököm lányának (15-16 éves lehetett akkoriban) beszóltam valamit. Már nem emlékszem mit, de igazából csak poénnak szántam. Ők komolyan vette és tökön akart rúgni. De sötét volt, én elléptem, így szerencsére nem jött össze neki. :)

Utána szerencsére már nem akarta senki megrugdosni a tökömet. :)

2011. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ők = Ő.
2011. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!