Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Haltál meg már álmodban,...

Haltál meg már álmodban, milyen volt?

Figyelt kérdés
És hogy haltál meg ? Nekem mindig jó érzés .
2011. ápr. 9. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt! És ez olyan fura, de hatalmas élmény volt. Pedig nem vagyok egy öngyilkos hajlamú, tényleg. Arra nem emlékszem pontosan, hogy hogy haltam meg. Valami olyasmi rémlik, hogy elszabadult a tigrisünk - mert volt egy ilyen háziasított változat bezárva valahova -, és el akartuk kapni. Addig-addig kergettük, míg engem sarokba szorított. Éreztem, hogy félek és nincs kiút, de a halálomra nem.

A következő emlékem, hogy a túlvilágon vagyok. Ez úgy nézett ki, mint egy tengerparti város, látni lehetett a vizet, ragyogóan sütött a nap, és egy díszkövekkel kirakott parkban voltam. Éppen egy padon olvasgattam valamit. Emlékszem, hogy mindenki nyugodt, boldog volt, senki sem sietett sehova. Néhányan még oda is jöttek hozzám beszélgetni. Kicsit olyan érzés volt, mintha igazából senkinek semmi dolga nem lenne, csak úgy elvoltak ott az emberek maguknak. :) Aztán valaki szólt, hogy "feladatom van" és visszatértem.

Egyébként elég sokáig nem is tudtam, hogy az a túlvilág. Csak nagy nehezen akart leesni. Elkezdtem a képek egyes részei helyett mindenféle karaktereket látni, és csak akkor gondoltam, hogy valami nem stimmel.

2011. ápr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez azt jelzi, hogy neked, a legszebb hely az a tengerpart meg stb.. amit leírtál mert az emberek a legszebbnek képzelik el a mennyországot. :D ennyit megtudhattál legalább magadról, nekem olyan volt, hogy bele estem a Tiszába és megfulladtam pedig tudtam úszni.. de mielőtt elmerültem volna egyből felriadtam.


komolyabbra fordítva a szót azt is hallottam, hogy aki álmába meghal az igazából is halt már meg, mondjuk megfulladt v stb.. ezekről mit tudtok?

2011. ápr. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kétszer kaptam tüdőlövést álmomban, borzalmas volt, ahogy egyre kevésbé kaptam levegőt. Túlvilágra nem emlékszem, csak haláltusára.
2011. ápr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, már haltam. De pontosan már nem tudom, hogyan, mert rég volt.

Egyszer úgy haltam meg, hogy leszúrtak. És ahogy elfolyt a vérem, úgy hagyott el az erőm is.

De álltalában minden álombeli halálomat úgy éltem át, hogy éreztem, ahogy elhagy az erő. Mintha fokozatosan egyre fáradtabb és fáradtabb lennék, aztán annyi.

De nekem sem volt rossz érzés. Sőt. Kellemes.

2011. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

52%-os, kösz, még sosem gondolkoztam el rajta, hogy milyen a kedvenc helyem. Nem biztos, hogy egy tengerparti város jutna először eszembe, de tény, hogy szeretek parkokban ücsörögni. Az is lehet amúgy, hogy akkoriban láttam valami hasonlót filmben.

Az biztos, hogy még sosem haltam meg, komolyabb gonddal még nem voltam kórházban.

2011. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A strandon voltam a vízben hülyültünk és elkezdett mélyülni a víz és valami lehúzott a mélybe, minél jobban kapálóztam annál mélyebbre süllyedtem és közben fulldokoltam, azért rossz élmény mert majdnem tényleg meghaltam, szüleim ébresztettek fel és már elvoltam kékülve és ez egy hétig igy ment :SS
2011. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszer azt mondtak ha álmodban meghalsz akkor igazából is... Vagyis álmodhatod azt hogy fuldokolsz vagy hogy zuhansz... És azután vagy felébredsz vagy át ugrik egy másik képre.. Én sosem álmodtam még hogy meghalok.. Egyszer (a vámpíros filmek hatására meg ilyenek) szíven szúrtak egy karóval de nem haltam meg csak elgyengültem... :)
2011. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!