Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunka! Rébusz, Fürge diák...

Diákmunka! Rébusz, Fürge diák vagy valami más?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és szeretnék a nyáron dolgozni, de nem tudom melyik diákszövetkezetbe lépjek be. A rébusznál és a fürge diáknál is 15 az alsó korhatár, nem ezzel van a gond. hanem, sok rosszat hallottam és nem tudom mi lenne számomra a megfelelő. Ti hol dolgoztok? Bármilyen munkát elvégzek, a lényeg, hogy legyen : ) Ja és még egy kérdés. Milyen papírokat kell beszerezni ? Hogy mennek ezek a dolgok? előőőre is köszönöm . !!
2011. ápr. 9. 18:43
 1/2 anonim válasza:
15 éves kortól vállalhatsz munkát, de csak 18 évesen fogsz kapni, jobbik esetben... a fürge diáknál ég a szórólapozónak is 18 évesnek kell lennie, a rébusz meg b*szik hívni, pedig 1 hónapja van szerződésem. Nézz körbe, tök mindegy melyik szövetkezetnél dolgozol! Csak legalább tudj dolgozni
2012. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rébuszt úgy kerüljétek ahogy lehet. Annál nagyobb lehúzó gyökereket nem látott még a világ.
2012. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!