Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg, mit tegyek?

Hogyan oldjam meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy honapja vagyunk együtt, de még egy szenvedélyesebb nyelves csók nem volt közöttünk. Ajkakkal már volt mindenféle. Odáig jutottunk, hogy ő áddugja nekem és utána nem tudom mit kezdjek a nyelvével és ő erre visszahúzza. Persze midnig rámmosolyog és türelmesen vár.

Én pedig szeretném, ha közöttünk működne. Neki már sok kapcsolata volt. 19 éves és egy nagyon sármos úrfi. Én pedig egy évvel vagyok kisebb és nekem ő az első. Kicsit még bizonytalan vagyok és pár dolgot még nem merek, ami neki biztosan jól esne (pedig ha ő csinálja az számomra elképesztően kellemes).

Ha tudnátok segiteni, azt megköszönném. Nagyon szeretem és én vártam, hogy ez jön magától, de még kellene valami, hogy jobb legyen...


2011. ápr. 9. 20:49
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Sajnos, nekem sem jut eszembe jobb módszer mint várni. Egy a biztos: amikor csókolóztok ne arra gondolj, hogy "Úristen, most mit kell csinálni?" hanem add át magad az érzésnek. Csak rá figyelj, az érintésére, a bőrére.

Nyugodtan megmondhatod neki, hogy még nem smároltál, de nagyon szeretnéd, ha ő lenne a tanító mestered. Lehet, hogy jól is fog neki esni, hogy egyrészt őszinte vagy hozzá, másrészt meg tud neked mutatni valami nagyon kellemeset. Relax!

2011. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!