Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy megértsék?!

Figyelt kérdés

Múltkor elmentem a sarki boltba,egy új pénztáros csaj volt,és ahhoz képest,hogy mennyit vásároltam,elég keveset kellett fizetnem,egy kosár élelmiszer kb 12-13 ezer forint.Meg is lepődtem,mert a régi pénztáros,ugyanezekért az élelmiszerekért elkért 25 ezer forintot is.Három évig folyamatosan hozzá jártunk,merthogy milyen olcsó.És most nyugdíjba vonult,jött más,és meglepődtem az árakon.Szerintem az lehet a dologban,hogy a környéken sokan tudják,hogy

még 2008-ban nyertünk a lottón,nem is keveset.Namost szerintem a régi pénztáros átvert minket,vagyis ezt csak gyanítom... Ha ez igaz,akkor elkell magyaráznom a szüleimnek,hogy attól még,mert valaki gazdag,nem kell értelmetlenül szórnia a pénzt,sőt,így csak egyre hülyébbnek fognak nézni minket,és folyton kihasználnak majd.De továbbra is bízom benn,hogy csak akció volt a közértben


2011. ápr. 10. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi volt ráírva a címkére? Adjátok össze utólag, mert fele árat nem kell fizetni csak úgy.
2011. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Te jó ég mi annyiból egy hónapra be vásárolunk a tescoba. Olyan helyen vásároljatok, ahol nem ismernek titeket és nem akarják a bőrt is lerántani rólatok.
2011. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

de ennyire hülyék vagyok???

vásárolni úgy kell, hogy dobod be a kosárba oszt fejbe adod össze, hogy a végén ne b.sszanak át.

2011. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!