Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a szerelem elvette az eszem,beleszerettem egy nálam 15 évvel idősebb férfiba,aki viszont szeret engem,egyedülálló nem családos és teljesen fiatalos szerintem igaz a mondás hogy mindenki annyi amennyinek érzi magát,tehát szeretjük egymást de a szerelmünket titkoljuk a szüleim előtt már 2,5 éve,már belefáradtam hogy csak titokban lehetek vele,nyilvánosan nem lehet hiszen hamar kiderülne,mivel egy kicsinyke városban lakok ahol mindenki tud mindent.Idősebb nálam de cseppet se látszik még külsőre sem,a szüleimet próbáltam rávezetni hogy mi lenne ha..!!de azt nem értik meg!Félek elmondani,mert azt hiszem megtiltanák,mivel régebben 1 évig tanított 11-dikben,valami helyetesítő tanár volt akkor,már felnőtt vagyok,de még is kétségbe esett ....most rossz vagyok?vagy ezt nem lenne szabad?


kérlek normális válaszokat!!!


2011. júl. 15. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt vagy, akkor csak mondd el nekik, tudtommal nem szólhatnak bele a dologba.
2011. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen,felnőtt:)23 éves és még nincs önálló életem az egyetem közepén vagyok,ezért fontos a véleményük..de már feszegették hogy ha ellenkezek velük nem támogatnak az egyetem befejezésébe pedig akkor nem volt ilyen komoly dologról szó:(
2011. júl. 15. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
még ilyen téren sem szólhatnak bele a szüleid az életedbe,most hogy már 23 vagy. ne idegeskedj,ha ilyen őszintén szeretitek egymást nem kell félned,nincs ebben kivetnivaló..... ehh. érted a lényeget: felnőtt vagy,okos,nehogy már beleszóljanak az érzelmeidbe!!!!
2011. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!