Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha béci kihívná alekoszt,...

Hogyha béci kihívná alekoszt, és ha a párbaj szavazás ingyenes lenne, akkor kire szavaznátok? Bécire vagy alekoszra?

Figyelt kérdés
és nem kell ilyen állszent duma hogy "én nem nézem ezeket a szenny műsorokat" mert úúúgyis nézed! xD
2011. ápr. 10. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Bécire
2011. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alekoszra, mert ő csinálja a showt.

Béci nekem szürke volt elég sokáig, de a végére kinyílt a csípája és nagyon "kemény" lett. Rosszul vagyok az ilyen beképzelt húdenagyonf@szarappergyerekektől-.-

2011. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bécire, mert hányok attól, ahogy Alekosz viselkedik a nőkkel. Szerintem még szűz, nincs senki olyan hülye, hogy becsábuljon neki.
2011. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
alekosz
2011. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Alekoszra ,mert Olivér barátja volt bennt a villába és nagy poénos.Bécire pedig azért nem ,mert akarmilyen rendes is ott van benne a nagyon ördög a k**** hugicájával együtt.Amig bennt volt Oli addig nevetett mindenki a Tv elött...most meg ...mindenki tudja mi van...szavazzatok Alekinnyóra .
2011. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat en kb eddig 6 reszt lattam plusz annyit nrzrm oket a teraszrol amennyit akarok a rendor meg mentoautot is hallottam...

Eleinte utaltam az egesz bagazst de tenyleg Alekosz csinalja a shoet akarmennyire idegesito szamomra h hat nem egy IQfighter de nyomja az idegen szavak szotarat xD

Amikor az Evat bsztatta az nagyon idegesitett vmi tancnal, de am olyan kiehezett bologatos kutyanak tunik xD ha nem bunkozik akkor maganakvaloan/ egyugyurn aranyos, vicces.


Becit hat mivel 6 resz alatt nem ot mutattak fokent hanem Alekoszt, Evat meg a regiekben Szandikat, inkabb szentendreiektol ismertem mrg ot mint a villabol...

Es az alapjan Alekoszra szavaznek- ugye arra kell aki bennmarad?!

2011. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bécire
2011. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!