Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is meglepett a Jerzy-B...

Titeket is meglepett a Jerzy-Béci párbaj eredménye?

Figyelt kérdés
vélemények?
2011. ápr. 18. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, meglepődtem, de én naon naon örülök, h visszament jerzy. vagyis annak, hogy végre kiesett béci.
2011. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
visszanyalt a fagyi a majomnak
2011. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem! Tudtam, hogy Jerzy fog visszamenni! Béci ott szúrta el,hogy kihívta. Ezáltal nagyon sok embernek antipatikus lett, főleg,hogy hangoztatta,hogy őt soha nem hívná ki. És az is nyilván való volt, hogy őt tartotta bent a leggyengébbnek! Nincs ezzel gond, csak el kellett volna neki ismerni! Jobb taktika lett volna! Szerintem ezzel a húzással rengeteg rajongót elvesztett!
2011. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg "Alekinnyooooo" rajongói visszaszavazták, mert ellene könnyebb nyerni a fináléban. Ennyi.
2011. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!