Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, van olyan...

Mit gondoltok, van olyan ember, aki már elmúlt nagykorú és még soha nem próbált ki semmiféle alkoholt (pezsgőt sem), cigit, drogot stb?

Figyelt kérdés

És elhinnétek, ha valaki ezt állítaná magáról?



Kíváncsiság:)


2011. ápr. 11. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Elhinném. Némely faszi harmincéves korára is az anyjával él, matchboxokat gyűjt és csak akkor fekszik le nővel, ha összeszedi a pénzt egy prostira. Vannak ám ilyen emberek is.
2011. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
van. anyám. xD
2011. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, 1 csoporttársam biztosan. De sztem nem ő az egyedüli ilyen.
2011. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 habibi ***** válasza:

elmúltam nagykorú és eddig 2X ittam pezsgőt (bűntudatom is lett, de rég volt, kb. 5-6 éve) de azóta nem ittam alkoholt , szilveszterkor, ünnepléskor is csak vizet iszom, nem is cigiztem még sose, drogozás pedig meg sem fordult a fejemben

Egyébként a párom teljesen tiszta, egész életében még sose ivott alkoholt (tiltja a vallása), nem cigizett és nem is drogozott.Ő 21 éves.

2011. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ritka, de vannak ilyen emberek, én is ismerek olyat, aki már 26éves, és még szűz.
2011. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szüzességet miért keveritek ide? Miért lenne egy olyan ember, aki még sosem drogozott, piált szűz is?


19 éves vagyok. Ittam már párszor, egyszer voltam részeg (18. szülinapomon, csak hogy kipróbáljam), egyáltalán nem szoktam inni (nagyon ritkán), és általában nem szeretem az alkoholos italok ízét. A cigit gyűlölöm, megvetem a dohányosokat. Egyszer volt a számban, amikor a legjobb haverom a 18. szülinapján megkért rá, az volt az első és az utolsó. A drogozást ennél is nagyobb gyengeségnek, lúzerségnek, igénytelenségnek tartom.


Ennek ellenére nem tervezem, hogy sokáig szűz maradok. Nem értem, hogy ez hogy jön ide.

2011. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!